Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Desktopový počítač (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Desktopový počítač zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Desktopový počítač. Stahujte klipart Desktopový počítač v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Desktopový počítač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Desktopový počítač ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Desktopový počítač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1037
1280x830
800x519
500x324
160x104

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 116 428 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: oksmith

Zaujal vás náš klipart Desktopový počítač? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Desktopový počítač se nachází v sekci Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Auta ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Cereálie zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Aligátor ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, Přístroje, ke stažení, grafika, ilustrace, Desktopový počítač, kliparty, ilustrační obrázek, download, vektorový obrázek, Desktopový počítač, vektor, klipart, svg

Doporučené použití klipartu: dokument, textové dokumenty, eshop, word, dokumenty, PowerPoint, referáty, web, seminární práce, corelDraw, plakáty, profil, video, prezentace, diář, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Skřet ke stáhnutí, ilustrace Šípky zdarma nebo klipart Znak lev zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.