Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Desktopový počítač, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Desktopový počítač zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Desktopový počítač. Vektorová ilustrace Desktopový počítač je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Desktopový počítač? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Desktopový počítač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Desktopový počítač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Desktopový počítač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1037
1280x830
800x519
500x324
160x104

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 116 428 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Desktopový počítač patří do sekce Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pražená kukuřice zdarma Podívejte se i na klipart Hawker Typhoon ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Vyděšené vajíčko ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, grafika, ke stáhnutí, klipart, obrázek, free, zdarma, kliparty, vektor, cliparts, ilustrace, Přístroje, Desktopový počítač, Desktopový počítač, ke stažení

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Adobe Illustrator , textové dokumenty, referáty, plakáty, webové stránky, Instagram, památník, fotokniha, škola, openOffice, avatar, office, blog, word, články

Mezi hezké kresby patří i klipart Zelený pták zdarma, ilustrace Lemur kata ke stažení nebo vektor Kokosový ořech ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.