Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Desktopový počítač, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Desktopový počítač zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Desktopový počítač. Kreslená ilustrace Desktopový počítač je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Desktopový počítač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Desktopový počítač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Desktopový počítač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1037
1280x830
800x519
500x324
160x104

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 116 428 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Desktopový počítač patří do sekce Ilustrační kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Labuť zdarma Podívejte se i na vektor JSP formát ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Arara ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, cliparts, ilustrační obrázek, obrázek, free, vektor, Desktopový počítač, ke stažení, grafika, Přístroje, vektorový obrázek, Desktopový počítač, download, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: word, Twitter, prezentace, pozvánky, Pinterest, openOffice, avatar, corelDraw, plakát, seminární práce, blog, web, referáty, Facebook, profil, kalendář

Mezi hezké kresby patří i vektor Opera Sydney zdarma, obrázek SLK ke stažení nebo klipart Veselý smajlík ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.