Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Desktopový počítač (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Desktopový počítač zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Desktopový počítač. Obrázek Desktopový počítač je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Desktopový počítač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Desktopový počítač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Desktopový počítač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1037
1280x830
800x519
500x324
160x104

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 116 428 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: oksmith

Potěší nás, pokud budete tento klipart Desktopový počítač sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek Desktopový počítač je v kategorii Vektorové obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Smajlík s rouškou ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Autobusová zastávka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Lev zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, grafika, Desktopový počítač, ilustrační obrázek, cliparts, Desktopový počítač, ilustrace, ke stáhnutí, download, obrázek, zdarma, klipart, svg, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: word, časopis, články, PowerPoint, inkscape, profilovka, Instagram, avatar, eshop, corelDraw, plakáty, Pinterest, kalendář, škola, seminární práce, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Přípona ODS zdarma, vektorový klipart Strom z kuliček ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Karikatura psa ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.