Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Desktopový počítač (Přístroje) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Desktopový počítač bezplatně ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Desktopový počítač. Doporučujeme stahovat obrázek Desktopový počítač ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Desktopový počítač v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Desktopový počítač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Desktopový počítač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Desktopový počítač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1037
1280x830
800x519
500x324
160x104

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 116 428 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Zaujal vás náš klipart Desktopový počítač? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Desktopový počítač se nachází v kategorii Kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vánoční výzdoba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znak panna ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Srdce z duhy zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Desktopový počítač, vektorový obrázek, kliparty, ilustrace, Desktopový počítač, ke stáhnutí, klipart, ke stažení, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, free, vektor, Přístroje, zdarma

Doporučené použití klipartu: kalendář, vstupenky, fotografie, plakát, logo, wordpress, katalog, eshop, vizitky, dokument, word, škola, časopis, články, letáky, blog, prospekty

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Mapa Ekvádoru zdarma, vektor Biskup ke stažení nebo vektorový klipart Oslíček ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.