Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Saturn, Věda do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Saturn zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Saturn. Obrázek Saturn je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Saturn v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Saturn zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Saturn ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Saturn ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x966
1280x773
800x483
500x302
160x97

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 591 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Saturn je v kategorii Vektorové kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sportovní auto zdarma Podívejte se i na ilustrace Zvuk ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Bill Clinton ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Saturn, kliparty, grafika, ke stažení, cliparts, zdarma, obrázek, klipart, Věda, download, ilustrace, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: avatar, kalendář, word, články, seminární práce, blog, Twitter, referáty, PowerPoint, web, Pinterest, památník, prezentace, časopis, textové dokumenty, office

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Zlaté R zdarma, vektor Stetoskop ke stažení nebo obrázek Dortíček ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.