Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Saturn (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Saturn zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Saturn. Vektorový obrázek Saturn je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Saturn zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Saturn ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Saturn ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x966
1280x773
800x483
500x302
160x97

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 591 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Anonymous

Sdílejte obrázek, klipart Saturn s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Saturn se nachází v kategorii Kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Eiffelova věž ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Andílci zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Nápis LOVE ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, free, vektor, kliparty, ilustrační obrázek, grafika, download, vektorový obrázek, cliparts, ke stáhnutí, Věda, ilustrace, Saturn, zdarma

Doporučené použití klipartu: památník, openOffice, Adobe Illustrator, video, avatar, web, Twitter, Pinterest, office, PowerPoint, corelDraw, Instagram, plakát, prezentace, referáty, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Zlatá stužka ke stáhnutí, obrázek, klipart Digitální znak P zdarma nebo vektorový klipart Panama zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.