Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pórek, Zelenina pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pórek zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Pórek. Pakliže si chcete obrázek Pórek stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Pórek? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pórek zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pórek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pórek ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

385x1600
308x1280
193x800
120x500
38x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 288 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: notKlaatu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pórek je v kategorii Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Voskovka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Zákaz ohně zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Spící smajlík ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Pórek, vektor, free, obrázek, klipart, download, ilustrace, zdarma, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Pórek, grafika, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: Twitter, web, plakát, články, dokument, škola, corelDraw, avatar, openOffice, fotokniha, inkscape, Pinterest, profilovka, památník, PowerPoint, Instagram

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace zelená oliva ke stáhnutí, vektor jin-jang zdarma nebo obrázek Anýz ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.