Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Závodní helma, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Závodní helma zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Závodní helma. Vektorová ilustrace Závodní helma je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Závodní helma v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Závodní helma zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Závodní helma ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Závodní helma ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1428
1280x1142
800x714
500x446
160x143

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 882 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Závodní helma se nachází v sekci Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Citroen C4 Cactus ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Žebřík zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zlaté M ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Doprava, Závodní helma, obrázek, vektorový obrázek, kliparty, ilustrace, download, ilustrační obrázek, svg, ke stáhnutí, klipart, grafika, Závodní helma, cliparts

Doporučené použití klipartu: avatar, Facebook, dokument, textové dokumenty, blog, Twitter, plakát, Pinterest, openOffice, seminární práce, profil, články, word, škola, profilovka, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Kytice květin ke stáhnutí, ilustrace Elektronické srdce zdarma nebo vektor Viola ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.