Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Černý netopýr, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý netopýr zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Černý netopýr. Obrázek Černý netopýr je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Černý netopýr v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý netopýr zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Černý netopýr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý netopýr ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1039
1280x831
800x520
500x325
160x104

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 982 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Černý netopýr se nachází v sekci Ilustrační kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Iglů ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Sókratés zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Mig-15 ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Halloween, obrázek, zdarma, free, ilustrační obrázek, kliparty, vektor, klipart, ilustrace, Černý netopýr, cliparts, ke stažení, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: inkscape, Facebook, Twitter, openOffice, office, avatar, dokument, pozvánky, články, word, corelDraw, Pinterest, fotokniha, dokumenty, profilovka, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Zlatý kříž ke stáhnutí, ilustrace Mandelík hajní zdarma nebo vektor Žába ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.