Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Černý netopýr (Halloween) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Černý netopýr ke stažení zadarmo

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Černý netopýr. Stahujte klipart Černý netopýr v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Černý netopýr lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý netopýr zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Černý netopýr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý netopýr ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1039
1280x831
800x520
500x325
160x104

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 982 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: inky2010

Tento obrázek s názvem (Černý netopýr) můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Černý netopýr patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Šachové figurky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Palec dolů ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Středoafrická republika ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, vektor, free, svg, cliparts, zdarma, Černý netopýr, ilustrace, vektorový obrázek, Černý netopýr, obrázek, ke stažení, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, magazín, etikety, referáty, avatar, Twitter, letáky, blog, dokument, prezentace, Instagram, fotografie, časopis, web, Zoner Callisto, články, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Piknik ke stažení, obrázek, klipart Přenosná chladnička ke stáhnutí nebo obrázek Valentýnské přání ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.