Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Černý netopýr (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý netopýr zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Černý netopýr. Obrázek Černý netopýr je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý netopýr zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Černý netopýr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý netopýr ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1039
1280x831
800x520
500x325
160x104

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 982 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: inky2010

Obrázek, klipart pojmenovaný Černý netopýr můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Obrázek Černý netopýr se nachází v kategorii Kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Libye ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Banán ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Pirátská lodička zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Černý netopýr, Černý netopýr, download, cliparts, klipart, ilustrační obrázek, Halloween, vektorový obrázek, svg, free, zdarma, ke stažení, vektor, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, office, referáty, web, pozvánky, diář, profilovka, fotokniha, Twitter, inkscape, kalendář, časopis, články, památník, video, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Monster truck zdarma, obrázek, klipart Kohada sushi ke stáhnutí nebo vektorový klipart Satelit ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.