Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Černý netopýr, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý netopýr zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Černý netopýr. Klipart Černý netopýr je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý netopýr zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Černý netopýr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý netopýr ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1039
1280x831
800x520
500x325
160x104

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 982 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Černý netopýr se nachází v kategorii Vektorové obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Výtah ke stažení Podívejte se i na vektor Vánoční vzor ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Důl zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Černý netopýr, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, download, klipart, ilustrace, cliparts, ke stažení, svg, Halloween, vektorový obrázek, Černý netopýr, zdarma

Doporučené použití klipartu: word, dokument, kalendář, referáty, webové stránky, pozvánky, textové dokumenty, Instagram, inkscape, Pinterest, PowerPoint, fotokniha, časopis, profilovka, prezentace, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Pozor vlak ke stažení, obrázek Tower Bridge ke stáhnutí nebo klipart Fialový drahokam zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.