Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Černý netopýr, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý netopýr zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Černý netopýr. Obrázek Černý netopýr je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Černý netopýr v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý netopýr zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Černý netopýr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý netopýr ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1039
1280x831
800x520
500x325
160x104

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 982 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Černý netopýr je v kategorii Vektorové obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Modrá kraslice zdarma Podívejte se i na obrázek Martini ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Julius Caesar ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, download, obrázek, zdarma, klipart, cliparts, vektor, Halloween, svg, free, vektorový obrázek, Černý netopýr, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: profilovka, word, dokument, seminární práce, inkscape, openOffice, office, fotokniha, blog, Instagram, PowerPoint, prezentace, časopis, corelDraw, Facebook, Adobe Illustrator

Mezi hezké kresby patří i obrázek Josif Stalin zdarma, klipart Vrtačka ke stažení nebo ilustrace Oliver Cromwell ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.