Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Černý netopýr (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý netopýr zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Černý netopýr. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý netopýr zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Černý netopýr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý netopýr ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1039
1280x831
800x520
500x325
160x104

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 982 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: inky2010

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Černý netopýr se známými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Černý netopýr se nachází v kategorii Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mušle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Granátové jablko zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Buddha ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, grafika, kliparty, vektorový obrázek, download, cliparts, Černý netopýr, klipart, Halloween, ilustrační obrázek, zdarma, svg, free, Černý netopýr

Doporučené použití klipartu: inkscape, památník, Facebook, Twitter, diář, plakát, kalendář, články, video, PowerPoint, časopis, seminární práce, pozvánky, referáty, web, avatar

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek APK ke stáhnutí, obrázek, klipart Srdce z čísel zdarma nebo vektorový klipart Malé písmeno L zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.