Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Černý netopýr (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý netopýr zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Černý netopýr. Klipart Černý netopýr je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý netopýr zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Černý netopýr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý netopýr ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1039
1280x831
800x520
500x325
160x104

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 982 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: inky2010

Zaujal vás náš klipart Černý netopýr? Potom se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart Černý netopýr patří do sekce Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vyděšený smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Miminko ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Artyčok ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Černý netopýr, Halloween, klipart, grafika, vektorový obrázek, svg, obrázek, ke stažení, zdarma, cliparts, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: wordpress, Twitter, Adobe Illustrator, plakát, články, corelDraw, dokument, fotokniha, památník, plakáty, diář, office, časopis, Facebook, Pinterest, dokumenty

Mezi hezké kresby patří i obrázek Rodina ke stažení, obrázek, klipart Pryšec nádherný ke stažení nebo vektorový klipart Hitler ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.