Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zákaz mobilů (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zákaz mobilů zdarma ke stažení

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Zákaz mobilů. Vektorový obrázek Zákaz mobilů jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Náš tip. Použijte obrázek Zákaz mobilů v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz mobilů zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zákaz mobilů ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz mobilů ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 255 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: taber

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Zákaz mobilů s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Zákaz mobilů je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Autíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Buráky zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Ženich a nevěsta ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Zákaz mobilů, kliparty, ke stažení, vektor, svg, download, klipart, zdarma, Symboly, grafika, ilustrace, free, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, PowerPoint, profil, textové dokumenty, prezentace, blog, památník, prospekty, Instagram, Pinterest, brožury, plakát, office, webové stránky, openOffice, eshop, corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Charles Darwin ke stáhnutí, obrázek, klipart Náklaďák zdarma nebo vektor Vytlemený pes zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.