Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zákaz mobilů, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zákaz mobilů zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Zákaz mobilů. Klipart Zákaz mobilů je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz mobilů zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zákaz mobilů ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz mobilů ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 255 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: taber

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zákaz mobilů se nachází v sekci Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Háček na zeď ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Bílá kytara zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Květy ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, Zákaz mobilů, free, grafika, vektorový obrázek, ilustrace, ke stažení, ke stáhnutí, obrázek, Symboly, vektor, Zákaz mobilů, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakáty, office, textové dokumenty, fotokniha, kalendář, avatar, blog, referáty, Instagram, profil, Twitter, profilovka, web, webové stránky, openOffice, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Otevřená Eppendorfova zkumavka ke stáhnutí, obrázek Naštvaná žena zdarma nebo klipart Umělý horizont ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.