Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční jmenovka, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční jmenovka zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Vánoční jmenovka. Stahujte klipart Vánoční jmenovka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční jmenovka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční jmenovka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční jmenovka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1311
1280x1049
800x655
500x410
160x131

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 64 709 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vánoční jmenovka je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Smrž zdarma Podívejte se i na ilustrace Smajlík anděl ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Airbus A380 ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, download, free, zdarma, ilustrace, klipart, grafika, kliparty, svg, Vánoční jmenovka, Vánoční jmenovka, ke stažení, cliparts, vektor

Doporučené použití klipartu: články, profil, openOffice, inkscape, avatar, plakáty, office, Twitter, profilovka, fotokniha, referáty, škola, časopis, dokument, Pinterest, word

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Love zdarma, vektor Zlaté F ke stažení nebo obrázek Děti ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.