Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční jmenovka (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční jmenovka zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Vánoční jmenovka. Pakliže si chcete obrázek Vánoční jmenovka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční jmenovka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční jmenovka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční jmenovka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1311
1280x1049
800x655
500x410
160x131

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 64 709 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: inky2010

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Vánoční jmenovka s jinými lidmi na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Vánoční jmenovka se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Nádherné květiny ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Světelný řetěz zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Pixelové srdce ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, grafika, cliparts, ke stáhnutí, Vánoční jmenovka, Vánoce, Vánoční jmenovka, zdarma, ilustrace, download, kliparty, ke stažení, free, svg

Doporučené použití klipartu: Pinterest, word, prezentace, časopis, avatar, Facebook, dokument, PowerPoint, inkscape, openOffice, eshop, články, památník, office, dokumenty, web

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Pí ke stáhnutí, vektorový obrázek Špendlík zdarma nebo vektorový obrázek Fialová klávesnice zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.