Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční jmenovka, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční jmenovka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Vánoční jmenovka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Vánoční jmenovka ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Vánoční jmenovka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční jmenovka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční jmenovka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční jmenovka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1311
1280x1049
800x655
500x410
160x131

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 64 709 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vánoční jmenovka je v kategorii Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mangusta zdarma Podívejte se i na obrázek Jarní květina ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor F-16 ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoční jmenovka, ke stáhnutí, vektor, download, free, svg, kliparty, Vánoční jmenovka, ilustrace, obrázek, cliparts, ke stažení, Vánoce, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, plakáty, webové stránky, časopis, textové dokumenty, corelDraw, inkscape, avatar, blog, články, Instagram, Adobe Illustrator , word, památník, kalendář, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Zlaté číslo 9 zdarma, klipart Santa v komíně ke stažení nebo ilustrace Digitální znak T ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.