Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hříbeček (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hříbeček zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Hříbeček. Stahujte klipart Hříbeček v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hříbeček zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hříbeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hříbeček ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 52 513 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Gorkhs

Tento obrázek s názvem (Hříbeček) můžete sdílet s jinými lidmi na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Hříbeček se nachází v sekci Ilustrační kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Auto cisterna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Různokřídlice ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Vzducholoď ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Rostliny, klipart, zdarma, free, vektor, cliparts, ke stáhnutí, Hříbeček, grafika, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek, vektorový obrázek, kliparty, Hříbeček

Doporučené použití klipartu: webové stránky, kalendář, Pinterest, fotokniha, časopis, Adobe Illustrator, Facebook, škola, office, word, inkscape, pozvánky, dokument, profil, plakáty, plakát

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Mleté maso ke stažení, vektorový obrázek Pružina ke stažení nebo vektorový obrázek Mořská panna ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.