Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hříbeček, Rostliny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hříbeček zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Hříbeček. Pakliže si chcete obrázek Hříbeček stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Hříbeček? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hříbeček zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hříbeček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hříbeček ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 52 513 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gorkhs

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hříbeček je v kategorii Kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ptáček ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Sexy čarodějka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor SAV ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hříbeček, kliparty, ke stáhnutí, cliparts, vektor, ke stažení, svg, ilustrace, free, obrázek, vektorový obrázek, download, ilustrační obrázek, Rostliny, grafika

Doporučené použití klipartu: Pinterest, kalendář, word, webové stránky, prezentace, corelDraw, web, seminární práce, časopis, Adobe Illustrator , profilovka, avatar, textové dokumenty, openOffice, škola, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Burundi ke stáhnutí, klipart Narozeninový dort zdarma nebo ilustrace Trombón ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.