Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hříbeček, Rostliny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hříbeček zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Hříbeček. Pakliže si chcete obrázek Hříbeček stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Hříbeček? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hříbeček zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hříbeček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hříbeček ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 52 513 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gorkhs

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hříbeček se nachází v sekci Vektorové kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek PDF ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Labuť zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Hoblík ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, download, Hříbeček, obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, Hříbeček, Rostliny, ilustrační obrázek, ke stažení, svg, zdarma, free, kliparty, cliparts

Doporučené použití klipartu: Pinterest, seminární práce, fotokniha, inkscape, kalendář, openOffice, profil, profilovka, plakát, Facebook, škola, články, pozvánky, web, dokument, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Pruhované vejce ke stáhnutí, obrázek Vánoční vzor zdarma nebo klipart Hřbitov ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.