Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Hříbeček (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hříbeček zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Hříbeček. Kreslená ilustrace Hříbeček je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hříbeček zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hříbeček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hříbeček ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 52 513 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Gorkhs

Sdílejte klipart nazvaný Hříbeček s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Hříbeček patří do kategorie Obrázky, kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rolničky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lego panáček zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zahradní hadice ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Hříbeček, vektorový obrázek, zdarma, download, grafika, Rostliny, ilustrace, ke stáhnutí, vektor, Hříbeček, free, obrázek, ilustrační obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: diář, textové dokumenty, word, Instagram, etikety, památník, referáty, blog, kalendář, Facebook, pozvánky, seminární práce, časopis, profil, prezentace, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Rozkrojená cibule ke stáhnutí, ilustrace Hrách zdarma nebo klipart Nůžky na živý plot zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.