Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hříbeček, Rostliny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hříbeček zdarma ke stažení

Hříbeček je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Hříbeček v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Hříbeček v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hříbeček zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Hříbeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hříbeček ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 52 513 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gorkhs

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hříbeček se nachází v kategorii Obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Čivava ke stažení Podívejte se i na klipart Šupléra ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Polibek zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, free, ke stažení, svg, ilustrace, Hříbeček, kliparty, klipart, download, zdarma, Hříbeček, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: prezentace, profil, pozvánky, avatar, dokument, web, Adobe Illustrator , profilovka, Instagram, blog, plakát, word, Pinterest, fotokniha, inkscape, články

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Tower Bridge ke stažení, ilustrace Narozeninové číslo 6 ke stáhnutí nebo vektor Ara zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.