Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hříbeček, Rostliny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hříbeček zdarma ke stažení

Hříbeček je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Hříbeček v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Hříbeček v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hříbeček zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hříbeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hříbeček ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 52 513 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gorkhs

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hříbeček je v kategorii Ilustrační kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bambusy zdarma Podívejte se i na ilustrace Mapa Nepálu ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Larva ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, cliparts, download, Rostliny, free, zdarma, ke stáhnutí, Hříbeček, ke stažení, kliparty, klipart, grafika, Hříbeček, svg

Doporučené použití klipartu: Twitter, profilovka, Pinterest, textové dokumenty, seminární práce, Instagram, PowerPoint, corelDraw, články, prezentace, inkscape, Facebook, avatar, dokument, škola, plakáty

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Bez lepku zdarma, vektor Mleté maso ke stažení nebo obrázek Venuše ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.