Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Hříbeček (Rostliny) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hříbeček bezplatně ke stažení

Hříbeček je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorový obrázek Hříbeček jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Zamlouvá se vám obrázek Hříbeček? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hříbeček zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hříbeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hříbeček ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 52 513 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Gorkhs

Obrázek, klipart pojmenovaný Hříbeček můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Hříbeček patří do kategorie Obrázky, kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Narozeninové číslo 9 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Královna ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Hrad zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hříbeček, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, grafika, Hříbeček, free, klipart, download, cliparts, ilustrace, zdarma, obrázek, ke stažení, svg

Doporučené použití klipartu: škola, diář, Pinterest, prospekty, koláž, blog, webové stránky, diplomová práce, wordpress, Facebook, logo, bakalářská práce, články, fotografie, plakáty, Zoner Callisto, plakát

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Květy zdarma, obrázek, klipart Zlatá píšťalka ke stažení nebo klipart Pomerančový džus ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.