Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Karty piky, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Karty piky zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Karty piky. Pakliže si chcete obrázek Karty piky stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karty piky zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Karty piky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karty piky ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 966 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jean_victor_balin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Karty piky je v sekci Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kouření povoleno ke stažení Podívejte se i na ilustrace Tamburína ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Sluneční brýle zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, free, klipart, grafika, Symboly, svg, kliparty, zdarma, Karty piky, ilustrace, download, ilustrační obrázek, Karty piky, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: prezentace, openOffice, avatar, fotokniha, referáty, Facebook, Adobe Illustrator , word, office, škola, články, památník, kalendář, Twitter, profilovka, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace jin-jang ke stažení, vektor Směrová růžice ke stáhnutí nebo obrázek Čtenář zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.