Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zahradnice s růžemi, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zahradnice s růžemi zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Zahradnice s růžemi. Obrázek Zahradnice s růžemi je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zahradnice s růžemi zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Zahradnice s růžemi ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zahradnice s růžemi ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x422
1280x337
800x211
500x132
160x42

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 414 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zahradnice s růžemi se nachází v sekci Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Digitální číslo 1 ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Digitální znak B zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Kedlubny ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Zahradnice s růžemi, svg, cliparts, Zahradnice s růžemi, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, klipart, kliparty, free, zdarma, obrázek, Ženy, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, škola, kalendář, památník, blog, Instagram, Adobe Illustrator , prezentace, PowerPoint, seminární práce, plakát, pozvánky, webové stránky, plakáty, textové dokumenty, web

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Tunisko ke stáhnutí, ilustrace Racek zdarma nebo vektor Tučňák ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.