Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zahradnice s růžemi (Ženy) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zahradnice s růžemi zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zahradnice s růžemi. Klipart Zahradnice s růžemi je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zahradnice s růžemi zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Zahradnice s růžemi ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zahradnice s růžemi ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x422
1280x337
800x211
500x132
160x42

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 414 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: johnny_automatic

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Zahradnice s růžemi s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Zahradnice s růžemi patří do kategorie Obrázky, kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Bleděmodrá stuha ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čajový sáček ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Žena za počítačem ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zahradnice s růžemi, vektor, free, svg, ke stáhnutí, cliparts, grafika, zdarma, Zahradnice s růžemi, ilustrační obrázek, klipart, download, ke stažení, Ženy, obrázek

Doporučené použití klipartu: etikety, blog, avatar, seminární práce, kalendář, pozvánky, články, office, Facebook, eshop, plakáty, PowerPoint, Instagram, diář, památník, video

Mezi hezké kresby patří i vektor Suchozemská želva ke stažení, ilustrace Limenitis trivena ke stažení nebo klipart Digitální číslo 6 ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.