Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Halloweenské přáníčko (Halloween) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Halloweenské přáníčko ke stažení zdarma

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Halloweenské přáníčko. Doporučujeme stahovat obrázek Halloweenské přáníčko ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Halloweenské přáníčko zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Halloweenské přáníčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Halloweenské přáníčko ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1120x1600
896x1280
560x800
350x500
112x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 592 675 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: klaro

Zaujal vás náš klipart Halloweenské přáníčko? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Halloweenské přáníčko se nachází v sekci Ilustrační kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Raketa H-IIB ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Skladník ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart 10 euro centů zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, ke stažení, vektorový obrázek, Halloween, obrázek, vektor, klipart, ke stáhnutí, Halloweenské přáníčko, cliparts, free, zdarma, grafika, Halloweenské přáníčko

Doporučené použití klipartu: corelDraw, dokument, diář, vstupenky, seminární práce, katalog, wordpress, textové dokumenty, blog, diplomová práce, profil, oznámení, word, koláž, časopis, magazín, avatar

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Malina zdarma, obrázek Salvador ke stáhnutí nebo vektorový obrázek STOP ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.