Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika s tématem Nástroje k bezplatnému stažení

Vektory, obrázky, kliparty s motivem Nástroje k bezplatnému stažení

V této kategorii se nacházejí obrázky (kliparty) nástrojů. Tyto kliparty nástrojů se hodí do webových prezentací, power pointových prezentací, do různých návodů, schémat, apod.

Obrázky a kliparty nástrojů zdarma ke stažení

Nástrojů je existuje obrovské množství typů. Některé se již dávno nepoužívají, jiné nástroje se používají jen v určitých oblastech světa. Pokud se potřebujete dozvědět, k čemu jednotlivé nástroje sloužily a slouží, pak doporučujeme kategorii nástroje ve stručné encyklopedii pojmů a odborných termínů.

V tuto chvíli zde nabízíme zdarma ke stažení obrázky a kliparty těchto nástrojů: Špachtle, Vodováha, Gumová stěrka, kovadlina, Nůž, Nebozez, Sešívačka, Vidlicový klíč, Lopatka, Sekera, Nůžky, Švýcarský nůž, Kultivátor, Pilka na dřevo, Motorová pila, Malířský váleček, Kosa, Skalpel, Špendlík, Kosa smrtky, Sbíječka, Vrtačka, Klíč, Pravítko, Páčidlo, Stavitelný klíč, Štětec, Svinovací metr, Kleště, Sekáček, Vrtáky, Koště a Lupa. Stejně jako všechny jiné obrázky z těchto stránek, jsou i tyto kliparty nástrojů k dispozici zadarmo ke stažení. Obrázky lze využít pro tvorbu domácích úkolů, ilustračních obrázků do seminárních, diplomových nebo bakalářských prací a to jak v textových dokumentech vytvořených v Microsoft Office Wordu (nebo Libre Office Writeru), tak i v power-pointových prezentacích. Taktéž můžete obrázky použít na webových stránkách nebo sociálních sítích. Tyto kreslené vektorové obrázky jsou zdarma ke stažení nejenom ve vektorovém (SVG) souboru, ale i v bitmapovém formátu PNG pro případ, že by váš software nepodporoval svg formát.