Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dřevěný kolíček, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dřevěný kolíček zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Dřevěný kolíček. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dřevěný kolíček zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dřevěný kolíček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dřevěný kolíček ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

424x1600
339x1280
212x800
132x500
42x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 350 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dřevěný kolíček je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Motýl s květinami zdarma Podívejte se i na obrázek Bleděmodrá stuha ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Kladivo ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Dřevěný kolíček, download, ilustrační obrázek, cliparts, obrázek, grafika, klipart, free, ke stáhnutí, zdarma, Dřevěný kolíček, vektorový obrázek, Nástroje, ilustrace

Doporučené použití klipartu: corelDraw, dokument, plakát, dokumenty, inkscape, pozvánky, články, prezentace, plakáty, openOffice, Pinterest, škola, referáty, fotokniha, avatar, webové stránky

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Bonbon zdarma, klipart Zelené jablko ke stažení nebo ilustrace Morče ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.