Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dřevěný kolíček (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dřevěný kolíček zdarma ke stažení

Dřevěný kolíček je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Dřevěný kolíček je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dřevěný kolíček zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Dřevěný kolíček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dřevěný kolíček ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

424x1600
339x1280
212x800
132x500
42x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 350 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Dřevěný kolíček s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Dřevěný kolíček patří do sekce Obrázky, kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace PCX ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart HTM ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Salátová okurka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, svg, ilustrační obrázek, klipart, zdarma, free, ilustrace, vektorový obrázek, Nástroje, obrázek, Dřevěný kolíček, download, ke stažení, vektor, grafika

Doporučené použití klipartu: diář, Instagram, seminární práce, památník, word, blog, etikety, inkscape, plakát, prezentace, škola, Pinterest, referáty, PowerPoint, Facebook, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Velikonoční koleda ke stažení, ilustrace Veselé Velikonoce ke stažení nebo klipart WPD ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku najdete také tam.