Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dřevěný kolíček, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dřevěný kolíček zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Dřevěný kolíček. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dřevěný kolíček zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Dřevěný kolíček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dřevěný kolíček ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

424x1600
339x1280
212x800
132x500
42x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 350 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dřevěný kolíček se nachází v kategorii Kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Modrý sněhulák ke stažení Podívejte se i na klipart Víla ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Lyra zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, klipart, Dřevěný kolíček, ke stažení, svg, obrázek, Dřevěný kolíček, free, vektorový obrázek, kliparty, cliparts, download, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: referáty, pozvánky, fotokniha, plakát, web, Adobe Illustrator , openOffice, dokumenty, kalendář, avatar, profil, word, památník, časopis, prezentace, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Solární elektrárna ke stažení, ilustrace Mnich ke stáhnutí nebo vektor Sova zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.