Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dřevěný kolíček, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dřevěný kolíček zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dřevěný kolíček. Pakliže si chcete obrázek Dřevěný kolíček stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dřevěný kolíček zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dřevěný kolíček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dřevěný kolíček ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

424x1600
339x1280
212x800
132x500
42x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 350 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dřevěný kolíček patří do sekce Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Viktorie královská zdarma Podívejte se i na vektor Prak ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Býk ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, free, kliparty, Dřevěný kolíček, Dřevěný kolíček, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení, grafika, zdarma, ilustrace, klipart, Nástroje

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , avatar, word, plakát, kalendář, profil, webové stránky, prezentace, seminární práce, pozvánky, web, referáty, office, škola, dokument, profilovka

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Strašidelný hrad zdarma, obrázek Elektrický článek ke stažení nebo klipart Lotos ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.