Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dřevěný kolíček (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dřevěný kolíček zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Dřevěný kolíček. Pakliže si chcete obrázek Dřevěný kolíček stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dřevěný kolíček zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dřevěný kolíček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dřevěný kolíček ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

424x1600
339x1280
212x800
132x500
42x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 350 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Dřevěný kolíček můžete sdílet s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart Dřevěný kolíček se nachází v kategorii Kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kaštan ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Světlemodrá kraslice ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Rapis zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, ke stažení, ilustrace, vektor, ke stáhnutí, Dřevěný kolíček, klipart, Dřevěný kolíček, obrázek, grafika, vektorový obrázek, download, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, Pinterest, web, office, dokumenty, profil, webové stránky, pozvánky, škola, textové dokumenty, články, avatar, referáty, inkscape, PowerPoint, plakáty

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Hnědá stuha zdarma, obrázek, klipart Slíva ke stáhnutí nebo vektorový klipart Pizza ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.