Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dřevěný kolíček, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dřevěný kolíček zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Dřevěný kolíček. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dřevěný kolíček zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dřevěný kolíček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dřevěný kolíček ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

424x1600
339x1280
212x800
132x500
42x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 350 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dřevěný kolíček je v kategorii Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mandolína ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Lebka se zkříženými hnáty zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Složka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, grafika, kliparty, ke stáhnutí, vektor, zdarma, vektorový obrázek, ilustrace, download, Dřevěný kolíček, Dřevěný kolíček, ilustrační obrázek, Nástroje, free, klipart

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , referáty, word, webové stránky, textové dokumenty, corelDraw, Twitter, office, škola, Instagram, blog, profil, profilovka, dokumenty, články, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Jiaozi ke stáhnutí, vektor Velikonoční kuře zdarma nebo obrázek Honduras ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.