Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dřevěný kolíček (Nástroje) ke stažení

Obrázek, klipart Dřevěný kolíček ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Dřevěný kolíček. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dřevěný kolíček zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dřevěný kolíček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dřevěný kolíček ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

424x1600
339x1280
212x800
132x500
42x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 350 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Dřevěný kolíček sdílet s blízkými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Dřevěný kolíček patří do sekce Vektorové kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Novoročenka 2019 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Přípona PDF ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Strom v květináči zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, free, svg, ilustrační obrázek, download, Dřevěný kolíček, cliparts, grafika, vektorový obrázek, ilustrace, vektor, ke stáhnutí, Dřevěný kolíček, klipart, Nástroje

Doporučené použití klipartu: plakáty, vstupenky, referáty, etikety, avatar, corelDraw, profil, inkscape, word, Instagram, vizitky, dokumenty, prospekty, wordpress, web, diář, webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Bílá věž zdarma, vektorový obrázek Oslíček zdarma nebo obrázek Pozor vlak ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.