Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Dřevěný kolíček (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dřevěný kolíček zdarma ke stažení

Dřevěný kolíček je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Dřevěný kolíček je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Dřevěný kolíček? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dřevěný kolíček zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dřevěný kolíček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dřevěný kolíček ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

424x1600
339x1280
212x800
132x500
42x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 350 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Dřevěný kolíček se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový klipart Dřevěný kolíček patří do kategorie Obrázky, kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Žluté dýně ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čajový sáček zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Královna ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dřevěný kolíček, ke stažení, download, grafika, cliparts, svg, klipart, Dřevěný kolíček, free, obrázek, ilustrační obrázek, vektor, Nástroje, kliparty, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokumenty, seminární práce, Facebook, avatar, PowerPoint, office, webové stránky, word, inkscape, Instagram, blog, diář, profilovka, web, plakáty, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Mandelinka ke stáhnutí, ilustrace Pohár se zmrzlinou zdarma nebo klipart Úchvatný smajlík zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.