Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zelené jablíčko, Ovoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelené jablíčko zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Zelené jablíčko. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Zelené jablíčko ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Zelené jablíčko? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelené jablíčko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Zelené jablíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelené jablíčko ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 797 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: enka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zelené jablíčko patří do sekce Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Myš zdarma Podívejte se i na klipart Psaníčko ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Osel ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Ovoce, Zelené jablíčko, ilustrace, vektorový obrázek, obrázek, svg, cliparts, download, Zelené jablíčko, grafika, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, free

Doporučené použití klipartu: fotokniha, dokumenty, památník, škola, Facebook, kalendář, profilovka, Pinterest, Twitter, profil, openOffice, seminární práce, Adobe Illustrator , prezentace, časopis, Instagram

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Kytička zdarma, ilustrace Mapa Mexika ke stažení nebo vektor Chilli ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.