Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Rolničky, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rolničky zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Rolničky. Klipart Rolničky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rolničky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Rolničky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rolničky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1387
1280x1110
800x694
500x433
160x139

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 931 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Rolničky je v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Beryl ke stažení Podívejte se i na ilustrace Adventní kalendář ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Mravenec zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, grafika, vektor, download, zdarma, vektorový obrázek, ke stažení, svg, Rolničky, kliparty, ke stáhnutí, klipart, free, Vánoce, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, seminární práce, Instagram, prezentace, referáty, plakáty, corelDraw, inkscape, office, profil, web, památník, dokumenty, Adobe Illustrator , kalendář, word

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Muž s rouškou ke stažení, vektor Bábovka ke stáhnutí nebo obrázek Syntezátor zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.