Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Rolničky (Vánoce) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rolničky zadarmo ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Rolničky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Rolničky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rolničky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Rolničky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rolničky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1387
1280x1110
800x694
500x433
160x139

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 931 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: nicubunu

Sdílejte klipart nazvaný Rolničky s přáteli na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

Vektorový klipart Rolničky je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Napis LÁSKA ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tukan zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Čert ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, klipart, ke stažení, download, vektor, ilustrační obrázek, ilustrace, Vánoce, zdarma, grafika, Rolničky, svg, cliparts, Rolničky

Doporučené použití klipartu: blog, oznámení, diplomová práce, prezentace, Adobe Illustrator, PowerPoint, word, vstupenky, logo, koláž, Zoner Callisto, tiskoviny, vizitky, plakát, etikety, brožury, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Kreslený pes ke stáhnutí, obrázek, klipart HTML soubor ke stáhnutí nebo ilustrace Pákovky zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.