Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Rolničky, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rolničky zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Rolničky. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Rolničky ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rolničky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Rolničky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rolničky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1387
1280x1110
800x694
500x433
160x139

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 931 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Rolničky patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vrtulník zdarma Podívejte se i na klipart Digitální znak E ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Abraham Lincoln ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, cliparts, grafika, Rolničky, free, svg, Rolničky, zdarma, obrázek, Vánoce, vektor, ke stažení, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: časopis, word, profil, prezentace, Twitter, plakáty, referáty, plakát, avatar, články, dokument, Adobe Illustrator , seminární práce, škola, blog, dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Oncidium zdarma, ilustrace Žluté dýně ke stažení nebo vektor Chléb a víno ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.