Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Rolničky (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rolničky zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Rolničky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Rolničky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Rolničky v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rolničky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Rolničky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rolničky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1387
1280x1110
800x694
500x433
160x139

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 931 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: nicubunu

Obrázek, klipart pojmenovaný Rolničky můžete sdílet s rodinou a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový klipart Rolničky se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Šedá stužka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Popcorn ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Pákové kleště zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, free, klipart, grafika, ilustrace, Rolničky, vektor, cliparts, zdarma, kliparty, Rolničky, download, Vánoce, svg

Doporučené použití klipartu: dokument, corelDraw, plakát, škola, dokumenty, referáty, video, diář, Instagram, openOffice, web, plakáty, Pinterest, etikety, profilovka, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Zlaté A zdarma, obrázek, klipart William Harvey ke stáhnutí nebo vektorový klipart Johannes Gutenberg ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.