Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Rolničky (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rolničky zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Rolničky. Obrázek Rolničky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rolničky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rolničky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rolničky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1387
1280x1110
800x694
500x433
160x139

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 931 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: nicubunu

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Rolničky se známými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Klipart Rolničky patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kafe ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Santa čepice ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Žlutá kytka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, ke stažení, Rolničky, Rolničky, vektorový obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, svg, download, grafika, Vánoce

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Facebook, Instagram, dokument, články, profil, plakáty, PowerPoint, openOffice, fotokniha, textové dokumenty, diář, word, prezentace, kalendář, seminární práce

Mezi hezké kresby patří i klipart Sýr ke stažení, vektor Mig-15 ke stažení nebo obrázek Rajče ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.