Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Rolničky (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rolničky zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Rolničky. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Rolničky. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Rolničky lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rolničky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Rolničky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rolničky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1387
1280x1110
800x694
500x433
160x139

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 931 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: nicubunu

Obrázek, klipart pojmenovaný Rolničky můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Rolničky patří do sekce Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Elfka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zmrzlina v kornoutu ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Svítilna ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, Rolničky, grafika, obrázek, free, ilustrační obrázek, klipart, Vánoce, svg, zdarma, cliparts, Rolničky, vektor

Doporučené použití klipartu: eshop, škola, prezentace, wordpress, etikety, plakáty, Adobe Illustrator, textové dokumenty, web, seminární práce, office, inkscape, Instagram, PowerPoint, fotokniha, avatar

Mezi hezké kresby patří i obrázek Červené J ke stažení, obrázek, klipart Zdrhovadlo ke stažení nebo vektorový klipart Černá ozdoba ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.