Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Rolničky, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rolničky zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Rolničky. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Rolničky ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rolničky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Rolničky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rolničky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1387
1280x1110
800x694
500x433
160x139

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 931 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Rolničky je v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Krumpáč ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek BASH zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Ovečka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, free, zdarma, kliparty, ilustrační obrázek, svg, cliparts, klipart, ke stažení, Rolničky, Rolničky, vektorový obrázek, vektor, obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakáty, referáty, avatar, office, Twitter, word, PowerPoint, pozvánky, Adobe Illustrator , blog, dokument, prezentace, fotokniha, web, plakát, památník

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Náruživá kuřačka ke stáhnutí, klipart Klobása zdarma nebo ilustrace Mapa Severní Ameriky ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.