Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pixelové srdce, Láska pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pixelové srdce zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Pixelové srdce. Stahujte klipart Pixelové srdce v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pixelové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Pixelové srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pixelové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 280 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pixelové srdce patří do sekce Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace GIF zdarma Podívejte se i na klipart Brýle ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek JPG ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, svg, Pixelové srdce, Pixelové srdce, free, ilustrace, zdarma, klipart, kliparty, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, corelDraw, Adobe Illustrator , kalendář, PowerPoint, plakát, avatar, profilovka, office, fotokniha, word, pozvánky, články, referáty, web, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Novoročenka 2019 zdarma, ilustrace Severní a Jižní Korea ke stažení nebo vektor Mosambik ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.