Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pixelové srdce (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pixelové srdce zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Pixelové srdce. Kreslená ilustrace Pixelové srdce je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pixelové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pixelové srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pixelové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 280 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Pixelové srdce s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Pixelové srdce se nachází v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Bruneje ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak H zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Elektromobil ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, grafika, free, ke stažení, download, vektorový obrázek, zdarma, kliparty, Pixelové srdce, obrázek, klipart, svg, ilustrační obrázek, Láska

Doporučené použití klipartu: kalendář, openOffice, diář, Adobe Illustrator, wordpress, články, Instagram, škola, památník, časopis, eshop, dokument, Twitter, PowerPoint, Pinterest, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Tlamovec spící ke stáhnutí, obrázek, klipart Pomeranč zdarma nebo vektorový klipart Balíček zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.