Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pixelové srdce, Láska pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pixelové srdce zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Pixelové srdce. Stahujte klipart Pixelové srdce v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pixelové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pixelové srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pixelové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 280 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pixelové srdce se nachází v sekci Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Trubka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Kontejnerová loď zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Slepice ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, cliparts, zdarma, ilustrace, vektor, Pixelové srdce, download, klipart, Pixelové srdce, svg, ke stažení, ke stáhnutí, obrázek, grafika, Láska

Doporučené použití klipartu: Instagram, word, prezentace, blog, office, profilovka, corelDraw, dokument, plakát, inkscape, plakáty, seminární práce, fotokniha, památník, kalendář, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Myška ke stáhnutí, obrázek Černý kořen zdarma nebo klipart Policajt ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.