Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Magnetofonová kazeta (Hudba) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Magnetofonová kazeta stahujte zadarmo

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Magnetofonová kazeta. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Magnetofonová kazeta v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Magnetofonová kazeta? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Magnetofonová kazeta zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Magnetofonová kazeta ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Magnetofonová kazeta ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1008
1280x806
800x504
500x315
160x101

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 76 664 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: GDJ

Tento obrázek s názvem (Magnetofonová kazeta) můžete sdílet s jinými lidmi na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Magnetofonová kazeta je v kategorii Vektorové obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Novorozenec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart CDR ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Člověk ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Magnetofonová kazeta, zdarma, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, free, grafika, Magnetofonová kazeta, klipart, obrázek, Hudba, vektor, download, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, vstupenky, časopis, diplomová práce, koláž, letáky, fotokniha, Zoner Callisto, blog, Adobe Illustrator, plakáty, prospekty, dokumenty, wordpress, Twitter, web, fotografie

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Éclair ke stažení, vektor Svatební dort zdarma nebo obrázek, klipart Ryba ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.