Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Digitální teploměr, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální teploměr zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Digitální teploměr. Stahujte klipart Digitální teploměr v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Digitální teploměr? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální teploměr zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Digitální teploměr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální teploměr ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

273x1600
218x1280
136x800
85x500
27x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 695 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rg1024

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Digitální teploměr se nachází v sekci Vektorové kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace AAC ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Slanina s vejci zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Znak býk ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, ke stažení, vektor, Digitální teploměr, Přístroje, vektorový obrázek, download, ilustrační obrázek, klipart, free, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: office, články, webové stránky, profilovka, památník, word, web, blog, corelDraw, Twitter, plakát, Instagram, Facebook, profil, časopis, škola

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Profesor ke stáhnutí, ilustrace Smajlík pirát zdarma nebo vektor Marihuana ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.