Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Digitální teploměr (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální teploměr zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Digitální teploměr. Klipart Digitální teploměr je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální teploměr zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Digitální teploměr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální teploměr ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

273x1600
218x1280
136x800
85x500
27x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 695 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: rg1024

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Digitální teploměr se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart Digitální teploměr se nachází v sekci Vektorové obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Ledňáček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžičková kapusta zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Srdíčka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, svg, free, vektorový obrázek, Digitální teploměr, grafika, vektor, cliparts, Digitální teploměr, ilustrační obrázek, download, ilustrace, Přístroje, klipart

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, avatar, PowerPoint, office, plakáty, památník, diář, referáty, dokument, články, profil, webové stránky, prezentace, škola, wordpress, word

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Bílý jezdec ke stáhnutí, vektorový klipart Puzzle srdíčko zdarma nebo obrázek, klipart Zákaz pití alkoholu zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.