Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Digitální teploměr, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální teploměr zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Digitální teploměr. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Digitální teploměr ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální teploměr zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Digitální teploměr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální teploměr ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

273x1600
218x1280
136x800
85x500
27x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 695 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rg1024

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Digitální teploměr se nachází v sekci Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Učitel ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Zlaté E zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Halloween známka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, download, klipart, ilustrační obrázek, Přístroje, Digitální teploměr, grafika, Digitální teploměr, ke stažení, free, cliparts, zdarma, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: profilovka, textové dokumenty, word, seminární práce, inkscape, fotokniha, Pinterest, pozvánky, Facebook, plakát, časopis, referáty, škola, dokumenty, kalendář, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Úhlová bruska ke stáhnutí, ilustrace Mapa světa zdarma nebo vektor Dekorace ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.