Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Digitální teploměr (Přístroje) ke stažení

Obrázek, klipart Digitální teploměr ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Digitální teploměr. Klipart Digitální teploměr je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální teploměr zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Digitální teploměr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální teploměr ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

273x1600
218x1280
136x800
85x500
27x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 695 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: rg1024

Zaujal vás náš klipart Digitální teploměr? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart Digitální teploměr patří do sekce Vektorové kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Umělý horizont ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lyžařka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Gabriel Nadeau-Dubois zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, Digitální teploměr, svg, cliparts, kliparty, ilustrace, Digitální teploměr, Přístroje, download, obrázek, vektorový obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: fotografie, Zoner Callisto, dokument, diář, tiskoviny, Pinterest, pozvánky, škola, video, textové dokumenty, plakát, katalog, word, brožury, avatar, bakalářská práce, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Halloween známka zdarma, vektorový obrázek Skartovací přístroj zdarma nebo obrázek Školák ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.