Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Digitální teploměr (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální teploměr zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Digitální teploměr. Vektorový obrázek Digitální teploměr je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Digitální teploměr? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální teploměr zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Digitální teploměr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální teploměr ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

273x1600
218x1280
136x800
85x500
27x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 695 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: rg1024

Líbí se vám klipart Digitální teploměr? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Digitální teploměr patří do sekce Vektorové kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zelený brouk ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart LGBT osoba ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zlaté číslo 3 ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Digitální teploměr, Přístroje, ilustrační obrázek, cliparts, Digitální teploměr, zdarma, vektor, download, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, free, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: etikety, profil, Facebook, kalendář, openOffice, blog, pozvánky, referáty, corelDraw, plakát, video, textové dokumenty, web, dokumenty, fotokniha, profilovka

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Tamarind ke stažení, vektor Eidam ke stažení nebo obrázek Listy ve váze ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační obrázky najdete také tam.