Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Děda Mráz, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Děda Mráz zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Děda Mráz. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Děda Mráz ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda Mráz zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Děda Mráz ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1144x1600
915x1280
572x800
358x500
114x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 225 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Děda Mráz patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Salvador Allende zdarma Podívejte se i na klipart Datel ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Zákaz dětí ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Děda Mráz, kliparty, obrázek, vektorový obrázek, zdarma, Děda Mráz, klipart, Vánoce, ilustrační obrázek, ke stažení, download, ke stáhnutí, ilustrace, free, cliparts

Doporučené použití klipartu: kalendář, PowerPoint, články, word, škola, openOffice, profil, Instagram, office, časopis, plakát, Pinterest, fotokniha, blog, Facebook

Mezi hezké kresby patří i klipart Karl Marx zdarma, ilustrace Ponorka ke stažení nebo vektor Euro ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.