Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Děda Mráz, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Děda Mráz zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Děda Mráz. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Děda Mráz ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda Mráz zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Děda Mráz ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda Mráz ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1144x1600
915x1280
572x800
358x500
114x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 225 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Děda Mráz je v kategorii Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční blahopřání zdarma Podívejte se i na obrázek Republika Kongo ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mrkev ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, Děda Mráz, Děda Mráz, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení, ke stáhnutí, klipart, grafika, Vánoce, ilustrační obrázek, download, cliparts, svg

Doporučené použití klipartu: profilovka, avatar, Twitter, plakát, textové dokumenty, kalendář, články, časopis, profil, blog, dokumenty, Pinterest, office, škola, seminární práce, web

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Kytička zdarma, klipart Mapa Mexika ke stažení nebo ilustrace Chilli ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.