Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Děda Mráz (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Děda Mráz zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Děda Mráz. Vektorový obrázek Děda Mráz je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda Mráz zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Děda Mráz ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda Mráz ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1144x1600
915x1280
572x800
358x500
114x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 225 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Děda Mráz s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Děda Mráz patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Tmavěmodré auto ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Škaredá kytka zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Modré nůžky ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, ilustrace, free, vektorový obrázek, download, zdarma, klipart, ke stažení, svg, kliparty, ilustrační obrázek, Vánoce, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: Facebook, webové stránky, fotokniha, pozvánky, Instagram, word, blog, plakát, seminární práce, video, PowerPoint, Pinterest, články, dokumenty, kalendář, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Pugét ke stáhnutí, vektor Mořská panna zdarma nebo obrázek Žlutý sporťák zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.