Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Děda Mráz, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Děda Mráz zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Děda Mráz. Klipart Děda Mráz je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Děda Mráz? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda Mráz zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Děda Mráz ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda Mráz ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1144x1600
915x1280
572x800
358x500
114x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 225 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Děda Mráz je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Strašák zdarma Podívejte se i na obrázek Peugeot ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Želvičky ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, grafika, svg, kliparty, vektorový obrázek, Vánoce, Děda Mráz, free, cliparts, obrázek, ke stažení, vektor, Děda Mráz, klipart

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Twitter, webové stránky, seminární práce, pozvánky, referáty, Adobe Illustrator , word, profil, Facebook, textové dokumenty, památník, kalendář, avatar, plakáty, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Mapa Malawi zdarma, klipart PPSM ke stažení nebo ilustrace Visačka na dárky ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.