Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Děda Mráz, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Děda Mráz zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Děda Mráz. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Děda Mráz ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda Mráz zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Děda Mráz ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda Mráz ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1144x1600
915x1280
572x800
358x500
114x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 225 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Děda Mráz je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Žehlička zdarma Podívejte se i na ilustrace Čokoládový zajíc ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Alarm ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, ilustrační obrázek, cliparts, zdarma, ilustrace, ke stažení, vektor, kliparty, free, grafika, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, obrázek, Děda Mráz

Doporučené použití klipartu: Facebook, pozvánky, prezentace, PowerPoint, office, profilovka, časopis, škola, web, corelDraw, word, avatar, referáty, profil, plakáty, články

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Dýně zdarma, vektor Cvrček ke stažení nebo obrázek Rozhlas ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.