Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Děda Mráz (Vánoce) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Děda Mráz zdarma ke stažení

Děda Mráz je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Děda Mráz v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda Mráz zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Děda Mráz ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda Mráz ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1144x1600
915x1280
572x800
358x500
114x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 225 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Děda Mráz s vašimi kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Obrázek Děda Mráz je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Piraňa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak L zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Amor ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, grafika, Děda Mráz, obrázek, kliparty, ke stáhnutí, Vánoce, ilustrace, ke stažení, svg, cliparts, klipart, Děda Mráz

Doporučené použití klipartu: referáty, škola, kalendář, bakalářská práce, letáky, časopis, seminární práce, prezentace, vizitky, logo, dokumenty, dokument, avatar, diář, Pinterest, vstupenky, PowerPoint

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Smajlík tulipán ke stáhnutí, ilustrace URGENT ke stáhnutí nebo ilustrace Irák zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.