Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Děda Mráz, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Děda Mráz zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Děda Mráz. Klipart Děda Mráz je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Děda Mráz? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda Mráz zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Děda Mráz ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda Mráz ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1144x1600
915x1280
572x800
358x500
114x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 225 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Děda Mráz se nachází v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Modrá sešívačka ke stažení Podívejte se i na vektor Pes ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Zvonek vánoční zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Děda Mráz, ke stáhnutí, ilustrace, cliparts, Vánoce, obrázek, download, zdarma, vektor, svg, ke stažení, kliparty, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, památník, Instagram, plakát, webové stránky, profilovka, prezentace, plakáty, Facebook, openOffice, inkscape, office, Pinterest, corelDraw, dokument, časopis

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Radioaktivita ke stažení, obrázek Vyplazený jazyk ke stáhnutí nebo klipart Velikonoční výzdoba zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.