Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Albert Einstein (Osobnosti) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Albert Einstein zdarma ke stažení

Albert Einstein je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Albert Einstein je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Albert Einstein zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Albert Einstein ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Albert Einstein ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1210x1600
968x1280
605x800
378x500
121x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 798 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Juhele

Sdílejte obrázek, klipart Albert Einstein s dalšími lidmi na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

Obrázek Albert Einstein je v kategorii Vektorové obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Slunečno ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak 2 zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Mango ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, svg, Osobnosti, klipart, zdarma, grafika, cliparts, ke stáhnutí, vektor, download, Albert Einstein, ilustrace, obrázek, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: vizitky, fotokniha, word, logo, seminární práce, blog, památník, letáky, deníček, časopis, plakáty, magazín, webové stránky, vstupenky, profilovka, profil, diář

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Uganda ke stáhnutí, ilustrace Černé vajíčko zdarma nebo obrázek, klipart Cizrna zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.