Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Albert Einstein (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Albert Einstein zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Albert Einstein. Vektorový obrázek Albert Einstein je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Albert Einstein zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Albert Einstein ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Albert Einstein ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1210x1600
968x1280
605x800
378x500
121x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 798 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Juhele

Sdílejte obrázek, klipart Albert Einstein s rodinou a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Albert Einstein se nachází v sekci Ilustrační kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Morče ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Strom zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Filmová kamera ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, Albert Einstein, free, svg, download, vektor, obrázek, cliparts, klipart, vektorový obrázek, ke stažení, grafika, Albert Einstein, zdarma

Doporučené použití klipartu: corelDraw, blog, etikety, word, památník, kalendář, avatar, inkscape, Pinterest, textové dokumenty, PowerPoint, plakát, openOffice, dokument, časopis, Twitter

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Ludwig van Beethoven ke stáhnutí, vektorový obrázek Paraguay zdarma nebo vektorový obrázek Orel zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.