Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Citron, Ovoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Citron zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Citron. Kreslená ilustrace Citron je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Citron? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citron zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Citron ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citron ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1171
1280x937
800x586
500x366
160x117

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 466 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Bauerova Marketa / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Citron je v kategorii Obrázky, kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Smrkající smajlík ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Smajlík s knírem zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Stonožka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, grafika, kliparty, ke stáhnutí, Citron, vektorový obrázek, Citron, vektor, download, svg, Ovoce, zdarma, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Pinterest, profilovka, prezentace, referáty, word, časopis, webové stránky, Twitter, dokument, plakát, profil, Instagram, kalendář, corelDraw, škola

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Příbor ke stáhnutí, klipart Binokulární dalekohled zdarma nebo ilustrace Filipíny ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, že nejenom státy mají své vlajky? I Kraje ČR nebo i města v ČR mají své vlajky.