Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Citron (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citron zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Citron. Vektorový obrázek Citron je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Co říkáte na grafiku pojmenovanou Citron? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citron zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Citron ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citron ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1171
1280x937
800x586
500x366
160x117

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 466 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Bauerova Marketa / Machovka

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Citron s dalšími lidmi na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Citron se nachází v kategorii Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Malé písmeno C ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Emo dívka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zelený pták ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, kliparty, grafika, Citron, ilustrační obrázek, ke stažení, free, vektorový obrázek, download, zdarma, Ovoce, klipart, cliparts, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Adobe Illustrator, kalendář, corelDraw, eshop, word, blog, Facebook, plakáty, profilovka, wordpress, etikety, profil, office, video, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i obrázek Hnědý poník ke stažení, obrázek, klipart Mapa Pákistánu ke stažení nebo vektorový klipart Hnědý dalmatin ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, že nejenom státy mají své vlajky? I Kraje ČR nebo i města v ČR mají své vlajky.