Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Citron (Ovoce) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Citron zadarmo ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Citron. Stahujte klipart Citron v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Citron v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citron zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Citron ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citron ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1171
1280x937
800x586
500x366
160x117

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 466 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Bauerova Marketa / Machovka

Sdílejte obrázek, klipart Citron s rodinou a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Citron patří do kategorie Obrázky, kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Benzínový zapalovač ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Steampunk srdce zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Valentýnská svíčka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, ke stažení, svg, ilustrační obrázek, cliparts, kliparty, Citron, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, free, ilustrace, vektorový obrázek, Ovoce

Doporučené použití klipartu: referáty, manuály, kalendář, profilovka, eshop, Instagram, časopis, pozvánky, openOffice, vstupenky, oznámení, inkscape, Twitter, word, etikety, plakát, tiskoviny

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Tacos ke stáhnutí, vektor Mapa Nevady ke stáhnutí nebo klipart Lodivod mořský zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Víte, že nejenom státy mají své vlajky? I Kraje ČR nebo i města v ČR mají své vlajky.