Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Citron (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citron zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Citron. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Citron. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citron zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Citron ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citron ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1171
1280x937
800x586
500x366
160x117

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 466 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Bauerova Marketa / Machovka

Sdílejte obrázek, klipart Citron s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Citron se nachází v kategorii Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Buvol ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lektvar zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Grejdr ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, klipart, Ovoce, download, zdarma, ke stažení, grafika, ilustrace, cliparts, vektorový obrázek, vektor, svg, obrázek, Citron

Doporučené použití klipartu: památník, corelDraw, web, webové stránky, video, wordpress, Adobe Illustrator, profilovka, dokumenty, dokument, plakát, fotokniha, prezentace, kalendář, škola, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Kompresor ke stáhnutí, obrázek, klipart Stalin zdarma nebo vektorový klipart Lasagne zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Víte, že nejenom státy mají své vlajky? I Kraje ČR nebo i města v ČR mají své vlajky.