Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Citron, Ovoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Citron zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Citron. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Citron nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citron zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Citron ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citron ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1171
1280x937
800x586
500x366
160x117

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 466 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Bauerova Marketa / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Citron je v sekci Vektorové obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlatá rybka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Colorado ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Velikonoční vajíčka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, download, obrázek, Citron, grafika, Citron, cliparts, ke stažení, kliparty, ilustrační obrázek, Ovoce

Doporučené použití klipartu: dokument, profil, office, blog, webové stránky, profilovka, Twitter, dokumenty, textové dokumenty, corelDraw, plakáty, inkscape, openOffice, kalendář, škola, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Les ke stažení, vektor Zamilované psaníčko ke stáhnutí nebo obrázek Mrkve zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte, že nejenom státy mají své vlajky? I Kraje ČR nebo i města v ČR mají své vlajky.