Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Citron (Ovoce) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citron zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Citron. Pakliže si chcete obrázek Citron stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citron zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Citron ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citron ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1171
1280x937
800x586
500x366
160x117

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 466 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Bauerova Marketa / Machovka

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Citron s přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Citron se nachází v kategorii Vektorové kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Znamení váhy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Maminka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Kršna jantra zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stáhnutí, Citron, vektor, ilustrační obrázek, Citron, cliparts, kliparty, ke stažení, svg, vektorový obrázek, klipart, zdarma, Ovoce, obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, dokumenty, dokument, office, video, fotokniha, blog, profil, referáty, eshop, web, seminární práce, Pinterest, škola, Adobe Illustrator, Instagram

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart 1 euro cent zdarma, vektor Hranatý meloun ke stáhnutí nebo obrázek Zlatá srdce ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Víte, že nejenom státy mají své vlajky? I Kraje ČR nebo i města v ČR mají své vlajky.