Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Citron, Ovoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Citron zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Citron. Kreslená ilustrace Citron je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Citron? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citron zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Citron ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citron ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1171
1280x937
800x586
500x366
160x117

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 466 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Bauerova Marketa / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Citron se nachází v kategorii Ilustrační obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Miluji hudbu ke stažení Podívejte se i na klipart Zlaté srdíčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Červené W zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, ke stažení, klipart, Citron, zdarma, grafika, vektorový obrázek, kliparty, obrázek, download, free, cliparts, Citron

Doporučené použití klipartu: pozvánky, články, webové stránky, Twitter, škola, Instagram, profilovka, web, fotokniha, plakáty, dokumenty, plakát, textové dokumenty, PowerPoint, Pinterest, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Potápěčské brýle ke stažení, ilustrace Šamisen ke stáhnutí nebo vektor Těhotenství zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, že nejenom státy mají své vlajky? I Kraje ČR nebo i města v ČR mají své vlajky.