Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Citron, Ovoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Citron zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Citron. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Citron nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citron zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Citron ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citron ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1171
1280x937
800x586
500x366
160x117

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 466 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Bauerova Marketa / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Citron se nachází v sekci Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pórek ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Digitální znak 2 zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Lednice ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, download, ke stažení, Citron, vektorový obrázek, Citron, ilustrace, cliparts, kliparty, zdarma, svg, ilustrační obrázek, grafika, free

Doporučené použití klipartu: openOffice, corelDraw, inkscape, web, kalendář, dokument, časopis, profil, plakát, profilovka, Twitter, prezentace, textové dokumenty, památník, word, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Koště ke stáhnutí, obrázek Singapur zdarma nebo klipart Bizon ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte, že nejenom státy mají své vlajky? I Kraje ČR nebo i města v ČR mají své vlajky.