Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dálkový ovladač (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dálkový ovladač zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Dálkový ovladač. Vektorový obrázek Dálkový ovladač je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dálkový ovladač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Dálkový ovladač ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dálkový ovladač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

492x1600
394x1280
246x800
154x500
49x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 248 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Machovka

Sdílejte obrázek, klipart Dálkový ovladač s ostatními na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Dálkový ovladač je v sekci Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Pitná voda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart MOV zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Oslíček ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektor, klipart, cliparts, zdarma, svg, grafika, Přístroje, ilustrace, ke stažení, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, obrázek, Dálkový ovladač

Doporučené použití klipartu: plakáty, office, seminární práce, referáty, webové stránky, corelDraw, profilovka, wordpress, diář, Adobe Illustrator, PowerPoint, word, dokumenty, fotokniha, etikety, avatar

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Pračlověk ke stáhnutí, klipart Vánoční strom 2 zdarma nebo ilustrace Čáp zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.