Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dálkový ovladač, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dálkový ovladač zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dálkový ovladač. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Dálkový ovladač v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dálkový ovladač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dálkový ovladač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dálkový ovladač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

492x1600
394x1280
246x800
154x500
49x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 37 248 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dálkový ovladač je v sekci Obrázky, kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlatý otazník ke stažení Podívejte se i na obrázek Kytky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Santa v komíně zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, Dálkový ovladač, svg, cliparts, Přístroje, free, grafika, vektor, Dálkový ovladač, ilustrace, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: památník, openOffice, Instagram, textové dokumenty, office, plakát, Adobe Illustrator , prezentace, Facebook, blog, avatar, Twitter, referáty, corelDraw, kalendář, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Horkovzdušný balón ke stažení, klipart Ubrus ke stáhnutí nebo ilustrace Jetel zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.