Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dálkový ovladač, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dálkový ovladač zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dálkový ovladač. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Dálkový ovladač v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dálkový ovladač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Dálkový ovladač ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dálkový ovladač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

492x1600
394x1280
246x800
154x500
49x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 248 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dálkový ovladač se nachází v sekci Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Narozeninové číslo 9 ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Malé písmeno H zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Červené V ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, obrázek, cliparts, ke stáhnutí, grafika, ke stažení, klipart, Přístroje, vektorový obrázek, vektor, Dálkový ovladač, Dálkový ovladač, free, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: časopis, dokument, Adobe Illustrator , openOffice, památník, prezentace, webové stránky, referáty, dokumenty, web, seminární práce, Pinterest, fotokniha, Facebook, profil, corelDraw

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Žena za volantem ke stáhnutí, ilustrace Zákaz ohně zdarma nebo vektor Chlapeček ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.