Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dálkový ovladač, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dálkový ovladač zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dálkový ovladač. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Dálkový ovladač v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dálkový ovladač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dálkový ovladač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dálkový ovladač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

492x1600
394x1280
246x800
154x500
49x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 37 248 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dálkový ovladač se nachází v kategorii Vektorové kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kočka ke stažení Podívejte se i na vektor Otakárek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Napis LÁSKA zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Přístroje, download, ke stáhnutí, Dálkový ovladač, kliparty, ilustrační obrázek, Dálkový ovladač, grafika, cliparts, free, svg, vektorový obrázek, klipart, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, blog, inkscape, Pinterest, webové stránky, kalendář, časopis, word, pozvánky, seminární práce, škola, plakát, dokumenty, články, textové dokumenty, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Angola ke stažení, obrázek Velikonoční vajíčka ke stáhnutí nebo klipart Spolupráce zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.