Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dálkový ovladač (Přístroje) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Dálkový ovladač ke stažení zadarmo

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Dálkový ovladač. Obrázek Dálkový ovladač je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dálkový ovladač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dálkový ovladač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dálkový ovladač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

492x1600
394x1280
246x800
154x500
49x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 248 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Machovka

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Dálkový ovladač s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek Dálkový ovladač se nachází v kategorii Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Tulipány ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sada šipek ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek DOTX ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, svg, ilustrační obrázek, kliparty, ilustrace, zdarma, download, Přístroje, obrázek, Dálkový ovladač, ke stáhnutí, free, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, vstupenky, bakalářská práce, logo, plakát, Adobe Illustrator, prospekty, katalog, avatar, dokument, magazín, pozvánky, seminární práce, vizitky, inkscape, letáky, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i obrázek Masožravá kytka ke stažení, klipart JFK zdarma nebo vektorový klipart Dívka na koštěti ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.