Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dálkový ovladač, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dálkový ovladač zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Dálkový ovladač. Pakliže si chcete obrázek Dálkový ovladač stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dálkový ovladač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dálkový ovladač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dálkový ovladač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

492x1600
394x1280
246x800
154x500
49x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 37 248 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dálkový ovladač je v sekci Kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hacker ke stažení Podívejte se i na obrázek Čert ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Ozdoba s vločkou zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektorový obrázek, klipart, free, Dálkový ovladač, ilustrační obrázek, ke stažení, obrázek, Přístroje, ilustrace, grafika, download, kliparty, vektor, Dálkový ovladač

Doporučené použití klipartu: články, Adobe Illustrator , profil, fotokniha, avatar, kalendář, Pinterest, Instagram, pozvánky, časopis, web, openOffice, blog, Facebook, profilovka, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Zákaz prostituce ke stažení, klipart Santa Klaus ke stáhnutí nebo ilustrace Kamerun zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.