Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dálkový ovladač, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dálkový ovladač zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dálkový ovladač. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Dálkový ovladač v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dálkový ovladač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Dálkový ovladač ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dálkový ovladač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

492x1600
394x1280
246x800
154x500
49x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 248 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dálkový ovladač se nachází v sekci Vektorové obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Smajlík panda ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Babka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek VW brouk ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, kliparty, ilustrační obrázek, download, ilustrace, Dálkový ovladač, vektorový obrázek, cliparts, ke stáhnutí, obrázek, Dálkový ovladač, Přístroje, ke stažení, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , památník, PowerPoint, dokument, Instagram, word, pozvánky, inkscape, textové dokumenty, Twitter, profilovka, kalendář, profil, seminární práce, časopis, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i klipart VW brouk ke stáhnutí, ilustrace Horká čokoláda zdarma nebo vektor Saturn ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.