Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dálkový ovladač (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dálkový ovladač zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Dálkový ovladač. Vektorová ilustrace Dálkový ovladač je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dálkový ovladač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Dálkový ovladač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dálkový ovladač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

492x1600
394x1280
246x800
154x500
49x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 37 248 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Machovka

Obrázek, klipart pojmenovaný Dálkový ovladač můžete sdílet s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek Dálkový ovladač se nachází v kategorii Ilustrační kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bílé vajíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté H ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Zkumavky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Přístroje, vektor, Dálkový ovladač, grafika, zdarma, cliparts, klipart, Dálkový ovladač, obrázek, free, svg, download, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: webové stránky, články, corelDraw, fotokniha, plakáty, diář, referáty, video, avatar, web, Pinterest, blog, dokument, kalendář, škola, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Přáníčko zdarma, vektorový obrázek Veselý netopýr ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Jehlové kleště ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.