Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Karty srdce (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Karty srdce zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Karty srdce. Obrázek Karty srdce je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karty srdce zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Karty srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karty srdce ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 972 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: jean_victor_balin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Karty srdce s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Karty srdce je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Prsten ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kolumbie zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Španělska ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektor, download, free, kliparty, zdarma, Symboly, Karty srdce, ilustrace, obrázek, ke stažení, Karty srdce

Doporučené použití klipartu: web, památník, Facebook, blog, kalendář, textové dokumenty, PowerPoint, word, dokumenty, fotokniha, profil, eshop, referáty, profilovka, prezentace, seminární práce

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Mlýnek na kafe ke stáhnutí, klipart Foto složka zdarma nebo ilustrace Vánoční dárky zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.