Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Mrtvé stromy (Rostliny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mrtvé stromy zdarma ke stažení

Mrtvé stromy je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Mrtvé stromy nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrtvé stromy zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Mrtvé stromy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrtvé stromy ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1469
1280x1175
800x734
500x459
160x147

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 921 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Enolynn

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Mrtvé stromy s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Mrtvé stromy je v kategorii Vektorové obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Lotyšsko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak B ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Trick or treat! ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Mrtvé stromy, Mrtvé stromy, svg, free, vektorový obrázek, zdarma, ilustrace, grafika, cliparts, Rostliny, kliparty, ke stáhnutí, download, ke stažení

Doporučené použití klipartu: kalendář, etikety, Facebook, Instagram, corelDraw, prezentace, word, profilovka, PowerPoint, památník, eshop, openOffice, webové stránky, video, seminární práce, škola

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Horká čokoláda ke stažení, vektorový klipart Melíry ke stažení nebo obrázek, klipart Kamion ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty najdete také tam.