Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Broučci (Hmyz) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Broučci zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Broučci. Klipart Broučci je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Broučci zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Broučci ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Broučci ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1378
1280x1103
800x689
500x431
160x138

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 340 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: dear_theophilus

Obrázek, klipart pojmenovaný Broučci můžete sdílet s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Broučci patří do sekce Ilustrační kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zdravotní sestra ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Honduras ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Su Ťij ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrační obrázek, zdarma, Broučci, kliparty, vektorový obrázek, vektor, svg, Broučci, download, grafika, Hmyz, klipart

Doporučené použití klipartu: etikety, blog, avatar, Twitter, textové dokumenty, diář, prezentace, web, škola, webové stránky, profilovka, eshop, pozvánky, dokumenty, články, časopis

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Hudební noty ke stažení, vektorový obrázek Tacos ke stažení nebo vektorový obrázek Autíčko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty najdete také tam.