Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Broučci (Hmyz) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Broučci zadarmo ke stažení

Broučci je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme stahovat obrázek Broučci ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Broučci? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Broučci zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Broučci ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Broučci ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1378
1280x1103
800x689
500x431
160x138

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 340 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: dear_theophilus

Sdílejte obrázek, klipart Broučci s přáteli na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

Vektorový klipart Broučci je v sekci Ilustrační obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Zelená stužka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz čůrání zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zahradní bazén ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Broučci, grafika, vektor, obrázek, cliparts, download, vektorový obrázek, klipart, ilustrace, Hmyz, zdarma, free, ke stáhnutí, Broučci, svg

Doporučené použití klipartu: články, magazín, plakát, prezentace, letáky, openOffice, oznámení, deníček, dokumenty, webové stránky, textové dokumenty, bakalářská práce, Instagram, blog, koláž, manuály, video

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Chanukový svícen ke stáhnutí, klipart Fialová kopretina ke stáhnutí nebo ilustrace Štěkající pes zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.