Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Dále doporučujeme, zábava, hry, vzdělávání

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, výstražné značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky apod.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, zahraniční značky, výstražné značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky apod.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj apod.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, A, doporučujeme, Vánoční koule, počítače, zajímavosti, zábava, Novoročenka psaná anglicky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online hry zdarma, Nejlepší hry pro dívky

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Střílecí hry, Hannah Montana, Oblíkačky, Farmářské hry, Barbie hry, Omalovánky, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Oddechové hry, Auta a závodní, Deskovky apod.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční přání atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Bramborový salát, Skleněné ozdoby, K Vytisknutí, Lindt, Omalovánky, Keramika, Šišky, Tablet, Dárky, Kinder, Pro děti, Adventní neděle, Pozadí, Linecká kolečka, Květiny, Staroměstské náměstí, Štědrý den, Ostrava, Pokrmy, Vánoční ozdoby, Ohňostroj, Plzeň, Korálky, Perníčky, Adventní trhy, Osvětlení do oken, Wallpaper, Santa, Tapeta, Vánoční stromek, Písnička apod.

Hry pro dívky online

Zkuste hry pro dívky online . Mj. na webu naleznete Klasické, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Střílečky, Oddechové, Logické, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Závodní, Pro dívky, Sportovní, Karetní a podobně.

Keywords:Prapory českých měst, Přehled vlajek USA, Hry pro nejmenší děti online zdarma, č, Flags of the world countries, zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Státní vlaječky, prapory, Ozdoba, Online testy zdarma bez registrace, URL, odkaz

černý humor, frky, ftipy, anekdoty, vtipy, vtípky

Potřebujete se naladit? černý humor, frky, ftipy, anekdoty, vtipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O důchodcích, O Němcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, Frky ze života, O škole, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O ženách, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, O mužích, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Pozadí na plochu počítače - tapety na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na plochu počítače. doporučujeme pro počítač, notebook, ultrabook, displej, phablet, obrazovka počítače, monitor, tablet, mobilní telefon, PC, mobil a pro operační systémy FreeBSD, Windows 7, Android, Windows XP, Windows 95, Microsoft Windows Vista, Slackware, Windows 10, Windows 2000, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone). Wallpapers na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, zvířata, Rally, závody aut, fantasy, Formule 1, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, ptáci, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, free wallpapers. Zvolit si můžete rozměry 1080x1920, 1200x1920, 1280x1024, 1680x1050, 1152x768, 1152x864, 1536x2560, 2160x3840, 1080x1800, 1152x1920, 2048x1536, 2560x1600, 360x640, 1280x720, 640x480, 1800x1440 atd.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Nejlepší hry pro dívky

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší hry pro dívky Vybírejte z kategorií Hry pro dva hráče, Pro dívky, Akční hry, Karetní hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Strategie, Hry pro děti, Střílečky, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Adventury, Logické hry, Relaxační hry, Sportovní hry, Animace a tak dále.

Nejlepší tapety na plochu zdarma - wallpapers na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Nejlepší tapety na plochu zdarma. lze použít v počítač, smartphone, phablet, ultrabook, obrazovka počítače, mobil, tablet, PC, displej, monitor, notebook a pro operační systémy Linux Ubuntu, FreeBSD, Windows NT, Lubuntu, macOS, Windows 10, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Windows Server 2012, Slackware, Windows XP. Tapety na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, auta, rostliny, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, květiny, kytky, voda a bubliny, noční města, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, hudební tapety, letadla, psi a štěňátka, budovy a stavby, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, wallpapery, vesmír, planety, galaxie. Dostupná rozlišení jsou 1536x864, 800x1280, 640x480, 1280x768, hi res 2560x1920, 1152x864, 360x720, 2560x1600, 2560x1440, Full HD 1080x1920, širokoúhlé 1366x768, 2048x1080, 1280x1024, 1440x2560, 1600x1200, 1152x768 atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, firmy a společnosti, státy usa, země EU, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, měny, hudební zkratky, okresy České republiky, vojenské hodnosti, obecné zkratky, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu apod.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Ilustrace, obrázky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Lithuania, Vše o Vánocích, Nejlepší tapety na plochu zdarma, internetové stránky, Texty přání k svátku podle jmen, zeměpis, zadarmo, internet, odkazy

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Vánoční online hry, Karetní, Velikonoční hry, Logické, Střílečky, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Klasické, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Strategie, Pro dívky a podobně.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, halloween, mapy, náboženství, sport, dopravní prostředky, láska, ženy a dívky, ovoce, hmyz, přístroje, zvířata, nástroje a přístroje, symboly, stavby, květiny, ptáci, rostliny, smajlíci a emotikony, nápoje, jídlo a nápoje, hudba atd.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Klíčová slova: hyperlinky, Stručný encyklopedický slovník, Hry pro dívky online, Vlajky zemí střední Ameriky, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Dopravní značky, R, Křesťanství a Vánoce, multimédia, webovky, Pozadí na plochu počítače

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Vánoční online hry, Karetní, Velikonoční hry, Logické, Střílečky, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Klasické, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Strategie, Pro dívky a podobně.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zapařte si hry pro nejmenší děti online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Naleznete zde zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, č, Dopravní značky, Vlajky spojených států amerických, humor, Přáníčka k svátku a jmeninám, Vánoční web, F, Webové html5 hry zdarma, Online testy zdarma bez registrace, Biografie známých osobností, linky, Texaský hold 'em poker, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Modlitba: Pane Bože, letos jsi mi vzal mého oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona, oblíbeného herce Patricka Swayzeho, oblíbeného člena Boyzone Stephena Gatelyho... Už jsem se ti zmínil, že můj oblíbený politik je Jiří Paroubek?

Najvšestrannejšie zviera je muž, pretože: - keď je zaľúbený, je somár - keď sa ožení je vôl - keď sa neožení, je osamelý vlk - keď podvedie manželku, je neverný pes - keď ho podvedie manželka, je paroháč - keď sa znovu ožení, tak sa to nedá porovnať s ničím, lebo také sprosté zviera na svete neexistuje!

Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

Další odkazy:

Svátky, jmeniny, kalendář
Tipy na zajímavé weby
Vánoční svícen jako oblíbená dekorace
Zajímavé internetové odkazy
Free software
Naše tipy
Vánoční tapeta
Doporučené odkazy
Neoficiální stránky o městu Plzeň
Partnerské weby
Andrés Iniesta

Děkujeme vám za vaši návštěvu.