Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Dále doporučujeme, všeobecné informace zdarma

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Ftipy, vtípky, frky, černý humor, fóry, kameňáky

Chcete se pobavit? Ftipy, vtípky, frky, černý humor, fóry, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: kameňáky, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, černý humor, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipné básničky apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Klíčová slova: URL, Seznam zkratek a akronymů, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zdarma, Tapety na plochu Vesmír, Seznam zemí světa a jejich vlajky, kuriozity, Státní vlajky zemí, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, M, pro děti, Vánoční web, Přehled přípon a koncovek souborů

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční přání, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Plocha, Jmenovky, Štóla, Linecká kolečka, Betlém, Václavské náměstí, Sněhulák, Kinder, Štěstí, Koleda, Slámový adventní věnec, Perníčky, Adventní věnec, Vánoční stromeček, Pokrmy, Vánoční stromek, Německy, Ježíš Kristus, Kavkazská jedle, PF, Obrazovka, Santa, Adventní kalendář, Mrazík, Pozadí, Vosí hnízda, Vídeň, Šišky, bezlepkové cukroví, Vánoční trhy, Štědrý večer apod.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Super online flash hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online flash hry. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Keywords:zábava, internet, odkazy, V, Smuteční kondolence, zadarmo, Slovník pojmů Co je to?, Městské a obecní prapory obcí ČR, Přání k svátku, zdroje informací, V, weby

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Rčení, přísloví, bonmoty, moudrosti, myšlenky, hlášky, úsloví

Citáty slavných, Rčení, přísloví, bonmoty, moudrosti, myšlenky, hlášky, úsloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o lásce, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu od různých známých osobností.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: přezdívky, školství, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, vlastnosti, národnost, státní správa, lékařství, poruchy, psychologie, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, herectví, herci a herečky, zločin a právo, politika, mytologie, sport, filozofie atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií osobnosti, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, věda, psychologie, rodinné vztahy, umělci, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, politici, politika, poruchy, školství, lékařství, křesťanství, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, zločin a právo, sport atd.

Vtípky, vtipné texty, fóry, frky, ftipy, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtípky, vtipné texty, fóry, frky, ftipy, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, frky o zvířatech, černý humor, vtipné básničky, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipné citáty, vtipné hádanky apod.

Klíčová slova: Obrázky a kliparty zdarma, doporučujeme, internetové stránky, Kostky, školství, Super online flash hry, Nej hry online, Vymalovánky k tisku, webovky, F, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vše o Vánocích

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Vybírejte z kategorií Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky atd.

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Maršál, Kladno, Ministr zahraničí, Olympijský vítěz, Mluvčí, Sochař, Textařka, Prezidenti USA, Nežijící, Básníci, Atentát, Slovák, Vládce, Sci-fi, Miliardáři, Olympiáda, Masový vrah, Kancléř, New York Rangers, Životopis, Zpěvačky, Skladatel, Filozof, Francie, Češi, Podnikatel, KSČ, Druhá světová válka, Boston Bruins, Rakousko-Uhersko, Ekonom, Protektorát, ČSSD, Charta 77, HIV pozitivní, Státník apod.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Síť, všeobecné informace zdarma

Vtipy, frky, vtipné texty, fóry, ftipy, fórky

Chcete se uvolnit? Vtipy, frky, vtipné texty, fóry, ftipy, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O Windows, O důchodcích, Vtipy o policajtech, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O mužích, O gayích a homosexuálech, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O zvířátkách, Frky o tchýních apod.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Webové online hry zdarma

Zkuste webové online hry zdarma . Naleznete zde Adventury, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Farmářské hry, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Vaření a smažení, Logické hry, online html5 hry, Deskovky, Auta a závodní, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií zločin a právo, materiály, nemoce, kultura, rostliny, náboženství a křesťanství, cestování, technika, psychologie, literatura, jídlo, chemie, věda, počítače, software, školství, zkratky, nástroje, politika, různé, nápoje, příroda, lékařství a medicína, sport atd.

Klíčová slova: info, Hry pro kluky, počítače, Vlajky států světa, Onlinovky zdarma, webové stránky, Stručný slovník pojmů a termínů, Otevřený formát, tipy, Full HD tapety na PC zdarma, Kliparty zdarma

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Vybírejte z kategorií Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky atd.

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Maršál, Kladno, Ministr zahraničí, Olympijský vítěz, Mluvčí, Sochař, Textařka, Prezidenti USA, Nežijící, Básníci, Atentát, Slovák, Vládce, Sci-fi, Miliardáři, Olympiáda, Masový vrah, Kancléř, New York Rangers, Životopis, Zpěvačky, Skladatel, Filozof, Francie, Češi, Podnikatel, KSČ, Druhá světová válka, Boston Bruins, Rakousko-Uhersko, Ekonom, Protektorát, ČSSD, Charta 77, HIV pozitivní, Státník apod.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Motta, rčení, moudra, výroky, hlášky, bonmoty, přísloví

Citáty slavných osobností, Motta, rčení, moudra, výroky, hlášky, bonmoty, přísloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o zlu, citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Klíčová slova: Seznam vlajek amerických států, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, odkaz, R, Dopravní značky, Kolumbijská vlajka, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Webové online testy zdarma, Seznam souborových přípon, hyperlinky, Webové online testy zdarma, multimédia, Community card poker,

Několik fórů na závěr. Vtip Tady žádní kanibalové nejsou: V téhle části Afriky lidojedi nežijou.

Dva teplouši Ríša a Vilda se opalují na pláži a najednou dostane Vilda chuť na koupání v moři. Ríša se brání a říká: „Já tam nejdu, ryby koušou.” „Prosím tě, co by kousaly. Pojď a nedělej scény,” odpoví Vilda. Asi po 10 minutách se mu povede Ríšu přemluvit, vlezou spolu do vody a když jsou v ní po pás, Ríša se uculí a řekne: „Máš pravdu, ryby nekoušou, ryby žužlaj.”

Víte, čemu se říká fakt blbej den? Když jste s bráchou siamská dvojčata, máte společný zadek, brácha je gay a jde na rande.

Další odkazy:

Partnerské weby
Coloring book, Adult, children online free
Doporučené odkazy
Sexy adult Japanese Anime girls, teens, women
Tipy na zajímavé weby
Biblické omalovánky
Zajímavé internetové odkazy
Fond d écran
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.