Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Dále doporučujeme, cestování, počítače a internet

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Síť, cestování, počítače a internet

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Klíčová slova: počítače, Online adventní magazín, Přehled souborových přípon, č, Julia Roberts, Super free web games zdarma, Nejlepší online hry zdarma, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Hillary Duff, odkaz, Tapety na plochu PC, humor, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Full HD pozadí ke stažení - obrázky na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD pozadí ke stažení. doporučujeme pro monitor, phablet, displej, tablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, počítač, notebook, ultrabook, smartphone, PC a pro operační systémy Windows XP, SUSE Linux, Chrome OS, Windows 7, Android, Slackware, Windows 95, Mac, Windows 98, Linux Ubuntu, Windows 2000. Obrázky na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, 3D a Abstraktní, letadla, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, noční města, budovy a stavby, auta, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, operační systémy, Windows, voda a bubliny, příroda, krajina, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky. Mnoho verzí a velikostí jako 800x1280, 1600x2560, 2560x2048, 360x640, 1536x2560, 1440x2560, 800x600, 1152x1920, 2560x1440, Full HD 1080x1920, 320x568, 1280x800, 360x720, 1800x1440, 750x1334, 1536x2048 atd.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Myšlenky, aforismy, výroky, moudra, úsloví, motta, hlášky

Slavné citáty, Myšlenky, aforismy, výroky, moudra, úsloví, motta, hlášky, rozdělené kategorií: moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o svobodě, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o lásce, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o víře od různých známých osobností.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Fórky, černý humor, anekdoty, vtipy, fóry, ftipy

Chcete se pobavit? Fórky, černý humor, anekdoty, vtipy, fóry, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: frky o zvířatech, kameňáky, vtipné básničky, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, černý humor, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech apod.

Keywords:Online vánoční magazín, Biografie slavných osobností, Stručný encyklopedický slovník, Přehled státních vlajek států světa, Vánoční přání, Hry pro dívky online, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, volný čas, Rie Miyazawa, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Stručný slovník pojmů a termínů, weby

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - pC pozadí pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. vhodné pro obrazovka počítače, mobil, mobilní telefon, tablet, smartphone, ultrabook, počítač, monitor, notebook, phablet, displej a pro operační systémy Windows 10, Windows NT, Windows Me, Chrome OS, SUSE Linux, Red Hat Linux, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, Java ME, FreeBSD, Linux Xubuntu. Obrázky na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako free wallpapers, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, ptáci, oceán, moře, pláže, fantasy, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, květiny, vesmír, kosmos, nature - příroda, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata. Dostupná rozlišení jsou 1920x1280, 1600x1200, 1600x900, Full HD 1080x1920, HD 1280x720, 1280x854, 1800x1440, 1080x1920, 800x600, 1200x1920, 412x846, 1680x1050, 2160x3840, 800x1280, 1920x1200, 360x760 atd.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Online vánoční magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Pak zkuste Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Jingle Bells, Tapeta, Milka, Jedle, Tablet, Šišky, Dárky, Popelka, Štěstí, Pozadí, Televize, Schleich, Kapr, Lego, Štědrý den, Vídeňský punč, Korálky, Adventní trhy, Sněhová vločka, Advent, Santa, Zima, Adventní kalendář, Rumové řezy, bezlepkové cukroví, Vánoční svícen, K Vytištění, Lindt, Atmosféra, Štóla, Silvestr apod.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, výukové pomůcky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Klíčová slova: Nejhranější online testy a kvízy, doporučujeme, F, Gwen Stephanie, info, webové stránky, Kliparty zdarma, Paris Hilton, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, cestování, zajímavosti, výukové pomůcky

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost apod.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Washington, Indiana, Georgie, Oklahoma, Massachusetts, Aljaška, Severní Karolína, Idaho, Kalifornie, Arizona, Connecticut, Oregon, Havaj, Alabama, Minnesota, Kansas, Tennessee, Louisiana, Nevada, Missouri, Maine, Ohio, Delaware, New Jersey, Maryland, Jižní Karolína atd.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Hry pro dívky online

Všem hráčům doporučujeme hry pro dívky online. Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Akční hry, Bojové gamesy, Logické, Sportovní, Relaxační onlinovky, Postřehové, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Klíčová slova: linky, Nejlepší online hry zdarma, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Sexy Cindy Crawford, Vlajky amerických států USA, internet, Vlajky měst a obcí České republiky, Sexy Rose McGowan, hyperlinky, pro děti, Online web Hry zdarma bez registrace

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost apod.

Informace, cestování, počítače a internet

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: umělci, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, politika, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, politici, podnikání a podnikatelé, poruchy, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, historie, státní správa, filozofie, vlastnosti, zločin a právo, sport, přezdívky, osobnosti, žurnalisté a novináři, křesťanství atd.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

černý humor, vtípky, frky, anekdoty, vtipné texty, fóry

Potřebujete se naladit? černý humor, vtípky, frky, anekdoty, vtipné texty, fóry. vás dostanou. Vtipy z kategorií Vtípky o blondýnkách, O mužích, Vtipy o Bohu, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O škole, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, O Němcích, O ženách, Frky ze života, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství apod.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, odkazy, URL, Prapory regionů a království, Gillian Anderson, multimédia, webovky, zadarmo, Full HD pozadí ke stažení, zeměpis, internetové stránky, Zhang Ziyi,

Několik fórů na závěr. Vtip Neukáznění čtenáři: V knihovně: „Prosím vás, kde máte nějaké knihy o sebevraždách?” „Pátý regál zleva, střední police.” „Ale tam není žádná kniha!” „Vidíte, jací jsou lidi! Půjčí si a nevrátí!”

Pojďme na něj, vždyť je sám!

Jestliže lékař pojmenuje tvou nemoc, neznamená to ještě, že ví, o co jde.

Další odkazy:

Partnerské weby
Sharon Stone
Doporučené odkazy
Vánoční svícen
Tipy na zajímavé weby
Přáníčka nejen k narození dítěte
Naše tipy
Vánoční svícen jako oblíbená dekorace
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.