Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika s tématem Mapy stahujte zadarmo

Vektory, obrázky, kliparty s motivem Mapy stahujte zadarmo

Další z kategorií jsou mapy. Nehledejte tu podrobné mapy, kde je uveden kde jaký kopec, kdejaká ulice nebo jiná zajímavost. Naše mapy spíš slouží jako ilustrační mapy k různým státům. Můžete je využít například do cestopisných článků o nejrůznějších státech světa. Nabízí se i užití pro vzdělávací účely do zeměpisných her. Většina z nás si z hodin zeměpisu pamatuje tzv. slepé mapy.

Chcete vědět, jak vypadají státní vlajky zemí jejichž mapy zde uvádíme? Navštivte naši partnerskou stránku zde. Kromě vlajek se dozvíte i mnoho údajů o každém státu. V tuto chvíli nabízíme zdarma ke stažení tyto mapy: mapa Mexika, mapa Ruska, mapa České republiky, mapa Severní Ameriky, mapa světa, mapa Německa, mapa USA, mapa Turecka, mapa pokladu, mapa Evropy, Jižní Ameria, Asie, mapa Chorvatska, mapa Oceánie, mapa Kanady, mapa Skotska, mapa Polska, mapa Dánska, 3D mapa Evropy, mapa Velké Británie, mapa Afriky, mapa Bulharska, mapa Brazílie, mapa Francie, globus, mapa Španělska, mapa Slovenska, mapa Austrálie, mapa Norska, mapa Itálie, mapa Nizozemí, Směrová růžice a mapu Islandu.

Stejně jako všechny jiné obrázky z těchto stránek, jsou i tyto kliparty k dispozici zadarmo ke stažení. Obrázky lze využít pro tvorbu domácích úkolů, ilustračních obrázků do seminárních, diplomových nebo bakalářských prací a to jak v textových dokumentech vytvořených v Microsoft Office Wordu (nebo Libre Office Writeru), tak i v power-pointových prezentacích. Taktéž můžete obrázky použít na webových stránkách nebo sociálních sítích. Tyto kreslené vektorové obrázky jsou zdarma ke stažení nejenom ve vektorovém (SVG) souboru, ale i v bitmapovém formátu PNG pro případ, že by váš software nepodporoval svg formát.