Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Angola (Mapy) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Angola zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Angola. Kreslená ilustrace Angola je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Angola? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angola zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Angola ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angola ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1422x1600
1138x1280
711x800
444x500
142x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 890 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: GDJ

Tento obrázek s názvem (Angola) můžete sdílet s přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Angola je v kategorii Ilustrační obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Otazník ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Řazení ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zvonek ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, svg, grafika, zdarma, ilustrační obrázek, ilustrace, Mapy, kliparty, cliparts, vektor, vektorový obrázek, Angola, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: web, referáty, openOffice, Adobe Illustrator, textové dokumenty, časopis, corelDraw, památník, webové stránky, video, etikety, office, Twitter, Pinterest, škola, plakáty

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Čáp ke stažení, klipart Piraňa ke stažení nebo ilustrace Mapa Libérie ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.