Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Angola (Mapy) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Angola zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Angola. Vektorová ilustrace Angola je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angola zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Angola ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angola ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1422x1600
1138x1280
711x800
444x500
142x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 890 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Tento obrázek s názvem (Angola) můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Angola se nachází v kategorii Kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlatá ryba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatý dolar ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Betonové svodidlo ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, svg, ilustrace, free, Angola, obrázek, Angola, Mapy, ke stáhnutí, vektor, kliparty, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: logo, diplomová práce, památník, vizitky, dokumenty, manuály, kalendář, fotografie, video, letáky, magazín, Zoner Callisto, textové dokumenty, pozvánky, wordpress, koláž, word

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Červené K ke stažení, vektorový obrázek Černá ozdoba ke stáhnutí nebo vektorový klipart Olejnička ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku najdete také tam.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.