Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zlatá medúza (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatá medúza zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zlatá medúza. Vektorový obrázek Zlatá medúza je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá medúza zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlatá medúza ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá medúza ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1159x1600
927x1280
580x800
362x500
116x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 747 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cirenovy

Sdílejte klipart nazvaný Zlatá medúza s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Zlatá medúza patří do kategorie Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Donut ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Azurový motýl zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Biskup ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, Zlatá medúza, ilustrace, vektor, zdarma, download, Zvířata, Zlatá medúza, kliparty, cliparts, obrázek, grafika, ke stažení, svg

Doporučené použití klipartu: dokument, Instagram, referáty, prezentace, škola, eshop, dokumenty, office, Facebook, video, časopis, corelDraw, web, seminární práce, kalendář, blog

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Malé písmeno D ke stáhnutí, ilustrace Jarní květiny zdarma nebo klipart Mapa Nizozemí zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.