Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Afrika mapa (Mapy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Afrika mapa zdarma ke stažení

Afrika mapa je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Afrika mapa je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Afrika mapa zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Afrika mapa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Afrika mapa ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 546 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: j4p4n

Sdílejte klipart nazvaný Afrika mapa s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek Afrika mapa se nachází v sekci Ilustrační kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart STOP ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelený diamant zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Americká lokomotiva ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, klipart, Mapy, ke stáhnutí, Afrika mapa, zdarma, obrázek, svg, kliparty, Afrika mapa, download, ke stažení, free, grafika

Doporučené použití klipartu: inkscape, profilovka, kalendář, word, webové stránky, seminární práce, časopis, profil, etikety, škola, plakáty, Adobe Illustrator, pozvánky, avatar, textové dokumenty, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Otevřená Eppendorfova zkumavka ke stáhnutí, vektorový obrázek Chipsy zdarma nebo vektorový obrázek Rumba koule zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.