Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Afrika mapa (Mapy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Afrika mapa stahujte zdarma

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Afrika mapa. Klipart Afrika mapa je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Afrika mapa zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Afrika mapa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Afrika mapa ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 546 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: j4p4n

Líbí se vám klipart Afrika mapa? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Afrika mapa je v sekci Ilustrační obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart MP4 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Páv ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Rostlina ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Mapy, Afrika mapa, zdarma, kliparty, Afrika mapa, cliparts, klipart, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, grafika, ilustrace, vektor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakáty, Zoner Callisto, oznámení, deníček, webové stránky, Adobe Illustrator, textové dokumenty, eshop, inkscape, seminární práce, Twitter, katalog, openOffice, dokument, kalendář, magazín, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Modrý skateboard ke stažení, klipart Profesor chemie ke stažení nebo ilustrace Taiwan ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.