Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Štít lásky (Láska) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Štít lásky zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Štít lásky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Štít lásky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Štít lásky? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štít lásky zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Štít lásky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štít lásky ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1478x1600
1183x1280
739x800
462x500
148x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 174 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: laobc

Líbí se vám klipart Štít lásky? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Štít lásky je v sekci Kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Tanečnice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Klíště ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Řepa zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, obrázek, free, download, ke stáhnutí, svg, grafika, Štít lásky, ke stažení, klipart, ilustrace, Láska, zdarma, Štít lásky

Doporučené použití klipartu: webové stránky, škola, eshop, Pinterest, Adobe Illustrator, video, profilovka, web, časopis, seminární práce, openOffice, články, plakáty, textové dokumenty, profil, avatar

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Hledání ve složkách zdarma, obrázek, klipart Zákaz spinnerů ke stáhnutí nebo vektorový klipart Brambory ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.