Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Štít lásky, Láska do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Štít lásky zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Štít lásky. Klipart Štít lásky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štít lásky zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Štít lásky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štít lásky ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1478x1600
1183x1280
739x800
462x500
148x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 174 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: laobc

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Štít lásky je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlatý otazník ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace AMR zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Růžové stuhy ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, vektor, grafika, cliparts, ke stáhnutí, svg, free, vektorový obrázek, obrázek, klipart, download, ilustrační obrázek, Láska, kliparty

Doporučené použití klipartu: Pinterest, office, dokument, web, corelDraw, referáty, časopis, Twitter, plakáty, prezentace, památník, webové stránky, PowerPoint, Adobe Illustrator , škola, avatar

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Špendlík ke stáhnutí, vektor Drejdl zdarma nebo obrázek Cizrna ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.