Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Štít lásky, Láska do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Štít lásky zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Štít lásky. Klipart Štít lásky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štít lásky zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Štít lásky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štít lásky ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1478x1600
1183x1280
739x800
462x500
148x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 174 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: laobc

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Štít lásky je v sekci Obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tower Bridge ke stažení Podívejte se i na obrázek Santa se sobem ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Bansuri zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, download, grafika, vektorový obrázek, ilustrace, Láska, Štít lásky, zdarma, ke stáhnutí, vektor, svg, klipart

Doporučené použití klipartu: avatar, dokumenty, web, pozvánky, PowerPoint, word, škola, články, inkscape, referáty, blog, profil, památník, dokument, plakáty, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Vlk ke stažení, klipart Santa špekoun ke stáhnutí nebo ilustrace Kamna zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.