Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Štít lásky, Láska do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Štít lásky zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Štít lásky. Klipart Štít lásky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štít lásky zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Štít lásky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štít lásky ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1478x1600
1183x1280
739x800
462x500
148x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 174 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: laobc

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Štít lásky je v sekci Vektorové kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Digitální znak 9 ke stažení Podívejte se i na obrázek Květinový dekor ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Zlaté srdce zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Láska, ke stáhnutí, cliparts, vektor, Štít lásky, kliparty, Štít lásky, zdarma, grafika, free, klipart, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: profil, pozvánky, Pinterest, články, časopis, Facebook, textové dokumenty, seminární práce, webové stránky, prezentace, dokumenty, corelDraw, kalendář, památník, Twitter, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Historická tramvaj ke stažení, klipart Brazílie ke stáhnutí nebo ilustrace Retro vzducholoď zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.