Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Štít lásky (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Štít lásky zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Štít lásky. Vektorová ilustrace Štít lásky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štít lásky zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Štít lásky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štít lásky ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1478x1600
1183x1280
739x800
462x500
148x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 174 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: laobc

Obrázek, klipart pojmenovaný Štít lásky můžete sdílet s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Štít lásky je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Ramen ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sýkora uhelníček ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Tmavozelená stuha zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, download, free, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, ke stažení, kliparty, ilustrace, obrázek, Láska, Štít lásky, Štít lásky, grafika

Doporučené použití klipartu: Twitter, office, dokument, Pinterest, dokumenty, články, inkscape, Adobe Illustrator, profilovka, seminární práce, wordpress, avatar, openOffice, diář, plakáty, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Televizor zdarma, klipart Mléko ke stáhnutí nebo ilustrace Zlaté Z ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.