Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Štít lásky (Láska) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Štít lásky zdarma

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Štít lásky. Kreslená ilustrace Štít lásky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Štít lásky v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štít lásky zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Štít lásky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štít lásky ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1478x1600
1183x1280
739x800
462x500
148x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 174 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: laobc

Sdílejte obrázek, klipart Štít lásky s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Štít lásky se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Škoda 1000 MB ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Malé písmeno Q zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Hnědý dalmatin ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, grafika, klipart, ilustrační obrázek, Láska, Štít lásky, vektorový obrázek, svg, obrázek, download, ilustrace, ke stažení, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: oznámení, Twitter, památník, logo, video, Zoner Callisto, word, textové dokumenty, škola, Pinterest, Instagram, letáky, prezentace, vstupenky, openOffice, diplomová práce, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Bubínek ke stáhnutí, vektor Kennedy ke stažení nebo vektorový obrázek Fíky zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.