Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek ISO (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart ISO zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný ISO. Stahujte soubor ISO ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart ISO zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek ISO ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart ISO ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 512 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart ISO s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart ISO je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Červený telefon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart ICO ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Tower Bridge ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, ke stažení, grafika, kliparty, Symboly, obrázek, vektorový obrázek, zdarma, vektor, cliparts, svg, ilustrace, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, vizitky, fotokniha, plakáty, články, Adobe Illustrator, webové stránky, prospekty, blog, katalog, PowerPoint, škola, diář, etikety, prezentace, Instagram, inkscape

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Pozor hoax ke stažení, vektorový klipart Douglas DC-10 ke stáhnutí nebo vektor Princ ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.