Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Digitální znak H (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální znak H zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Digitální znak H. Stahujte soubor Digitální znak H ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak H zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Digitální znak H ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak H ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 014 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Digitální znak H můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový klipart Digitální znak H se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ohňostroj ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šachové figurky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Tulipány v truhlíku zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, grafika, download, vektor, obrázek, ke stáhnutí, Symboly, ke stažení, cliparts, svg, ilustrace, klipart, Digitální znak H, Digitální znak H

Doporučené použití klipartu: deníček, tiskoviny, Facebook, Adobe Illustrator, dokument, dokumenty, Pinterest, wordpress, škola, manuály, diář, prezentace, časopis, inkscape, avatar, kalendář, word

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Lovecký pes zdarma, vektorový obrázek Motýl na květu ke stáhnutí nebo vektorový klipart Žlutá veverka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.