Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Hospoda (Stavby) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hospoda zdarma ke stažení

Hospoda je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Hospoda je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hospoda zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hospoda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hospoda ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 972 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: nicubunu

Tento obrázek s názvem (Hospoda) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Hospoda je v kategorii Kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hvězdička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Buran ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Vyděšený smajlík ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, cliparts, ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek, Hospoda, Stavby, vektor, kliparty, free, ke stažení, download, grafika, Hospoda

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, památník, etikety, články, kalendář, Instagram, video, diář, web, inkscape, eshop, dokumenty, profil, časopis, corelDraw, office

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Oslíček ke stažení, obrázek, klipart Velikonoční koleda ke stažení nebo vektorový klipart EPS ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.