Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hospoda, Stavby nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hospoda zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hospoda. Stahujte klipart Hospoda v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hospoda zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Hospoda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hospoda ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 972 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hospoda se nachází v sekci Obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Violoncellistka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Stonožka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Charlie Chaplin ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Hospoda, vektor, kliparty, Hospoda, ilustrace, ke stažení, svg, zdarma, obrázek, vektorový obrázek, Stavby, klipart, ilustrační obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: památník, PowerPoint, inkscape, plakát, corelDraw, word, kalendář, Twitter, profilovka, web, Adobe Illustrator , seminární práce, office, časopis, blog, články

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Koza ke stáhnutí, ilustrace Piknik zdarma nebo vektor Myanmar ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.