Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hospoda, Stavby nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hospoda zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hospoda. Stahujte klipart Hospoda v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hospoda zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hospoda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hospoda ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 972 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hospoda je v kategorii Ilustrační kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Afriky zdarma Podívejte se i na ilustrace Rajče ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Jarní květina ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, ke stažení, download, kliparty, obrázek, grafika, klipart, Stavby, ke stáhnutí, Hospoda, Hospoda, ilustrační obrázek, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: seminární práce, prezentace, Adobe Illustrator , web, inkscape, blog, word, Instagram, dokumenty, openOffice, dokument, Pinterest, referáty, fotokniha, články, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Sada smajlíků zdarma, vektor Mapa Sýrie ke stažení nebo obrázek Mikuláš ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.