Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hospoda, Stavby nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hospoda zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hospoda. Stahujte klipart Hospoda v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hospoda zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hospoda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hospoda ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 972 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hospoda je v kategorii Vektorové kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Syrena 105 zdarma Podívejte se i na ilustrace Brýlatý smajlík ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Zlaté číslo 3 ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, obrázek, zdarma, grafika, ilustrační obrázek, free, svg, klipart, Hospoda, Stavby, ilustrace, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: škola, Instagram, prezentace, PowerPoint, web, články, openOffice, časopis, office, dokumenty, referáty, pozvánky, avatar, textové dokumenty, Adobe Illustrator , blog

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Pankáčka zdarma, vektor Solární elektrárna ke stažení nebo obrázek Podzimní strom ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.