Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Akustická kytara, Hudba zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Akustická kytara zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Akustická kytara. Kreslená ilustrace Akustická kytara je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akustická kytara zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Akustická kytara ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akustická kytara ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

632x1600
506x1280
316x800
197x500
63x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 47 253 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Akustická kytara je v sekci Obrázky, kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Oslík ke stažení Podívejte se i na ilustrace Auto budoucnosti ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Baklažán zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, Akustická kytara, vektorový obrázek, svg, cliparts, ke stažení, Hudba, zdarma, ilustrační obrázek, free, klipart, ilustrace, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, Pinterest, corelDraw, plakáty, PowerPoint, časopis, dokumenty, seminární práce, webové stránky, kalendář, profil, Adobe Illustrator , prezentace, web, Facebook, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Tlačítkový telefon ke stažení, vektor Toust ke stáhnutí nebo obrázek Sluchátka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.