Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Akustická kytara, Hudba zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Akustická kytara zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Akustická kytara. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Akustická kytara nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akustická kytara zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Akustická kytara ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akustická kytara ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

632x1600
506x1280
316x800
197x500
63x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 47 253 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Akustická kytara se nachází v kategorii Obrázky, kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Cola ke stažení Podívejte se i na vektor Valentýnské psaní ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Odměrná kádinka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, ke stažení, zdarma, Akustická kytara, vektorový obrázek, klipart, ke stáhnutí, vektor, ilustrace, grafika, Akustická kytara, Hudba, cliparts, svg

Doporučené použití klipartu: inkscape, Pinterest, pozvánky, textové dokumenty, web, office, plakát, profil, památník, dokumenty, fotokniha, webové stránky, corelDraw, profilovka, seminární práce, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Lišky ke stažení, obrázek Věštkyně ke stáhnutí nebo klipart Klobása zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.