Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Akustická kytara, Hudba zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Akustická kytara zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Akustická kytara. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Akustická kytara nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akustická kytara zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Akustická kytara ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akustická kytara ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

632x1600
506x1280
316x800
197x500
63x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 253 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Akustická kytara je v kategorii Vektorové obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Jezevčík ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kachna zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Gejša ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, free, klipart, Akustická kytara, zdarma, svg, Hudba, ke stažení, cliparts, ilustrace, ke stáhnutí, download, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, openOffice, PowerPoint, avatar, plakáty, fotokniha, dokument, Twitter, kalendář, seminární práce, office, Pinterest, Adobe Illustrator , Facebook, web, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek List ke stáhnutí, klipart Anděl zdarma nebo ilustrace Kosa smrtky ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.