Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Akustická kytara, Hudba zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Akustická kytara zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Akustická kytara. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Akustická kytara nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akustická kytara zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Akustická kytara ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akustická kytara ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

632x1600
506x1280
316x800
197x500
63x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 253 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Akustická kytara patří do sekce Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rybář zdarma Podívejte se i na klipart Mobil ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Spící čtenářka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Hudba, download, zdarma, klipart, Akustická kytara, ilustrační obrázek, ilustrace, free, grafika, vektorový obrázek, vektor, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, blog, prezentace, Twitter, Facebook, inkscape, textové dokumenty, Instagram, PowerPoint, office, fotokniha, seminární práce, plakát, časopis, pozvánky, plakáty

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart VW Scirocco zdarma, ilustrace Student ke stažení nebo vektor Žehlička ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.