Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Akustická kytara, Hudba zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Akustická kytara zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Akustická kytara. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Akustická kytara nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akustická kytara zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Akustická kytara ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akustická kytara ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

632x1600
506x1280
316x800
197x500
63x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 47 253 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Akustická kytara se nachází v kategorii Kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mandle ke stažení Podívejte se i na vektor Zlaté O ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Kořeny zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Hudba, download, Akustická kytara, kliparty, zdarma, grafika, vektorový obrázek, ilustrace, klipart, ke stažení, obrázek, free, vektor, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, Facebook, inkscape, Instagram, dokument, škola, dokumenty, plakát, seminární práce, textové dokumenty, blog, word, office, Pinterest, referáty, články

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Bible a kříž ke stažení, obrázek Lasagne ke stáhnutí nebo klipart Fitónie zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.