Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Akustická kytara (Hudba) zdarma

Obrázek, klipart Akustická kytara zdarma

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Akustická kytara. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Akustická kytara nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akustická kytara zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Akustická kytara ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akustická kytara ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

632x1600
506x1280
316x800
197x500
63x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 253 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Akustická kytara s jinými lidmi na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Akustická kytara se nachází v kategorii Kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Smajlíci lebky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Policajtka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Auto ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrační obrázek, obrázek, Hudba, download, svg, cliparts, Akustická kytara, free, ilustrace, ke stažení, kliparty, ke stáhnutí, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: dokument, logo, kalendář, plakát, eshop, diář, katalog, referáty, PowerPoint, profilovka, diplomová práce, prezentace, web, Instagram, etikety, magazín, seminární práce

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Pět dýní ke stáhnutí, klipart Čajový obřad ke stáhnutí nebo vektorový klipart Rachejtle zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.