Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Ďábel (Halloween) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ďábel zdarma ke stažení

Ďábel je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Ďábel je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Ďábel? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ďábel zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ďábel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ďábel ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x761
1280x609
800x380
500x238
160x76

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 211 980 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: deiby_ybied

Tento obrázek s názvem (Ďábel) můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Ďábel je v sekci Vektorové obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Radiace ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Cihla ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Štípátko na nehty zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Halloween, vektor, kliparty, Ďábel, ke stáhnutí, ke stažení, svg, ilustrace, zdarma, cliparts, grafika, ilustrační obrázek, free, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: profilovka, video, office, prezentace, word, dokumenty, etikety, Instagram, památník, dokument, plakát, seminární práce, corelDraw, openOffice, Facebook, inkscape

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Zlatý kříž zdarma, vektorový klipart Luis Suárez ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Nanuk ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.