Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ďábel, Halloween do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ďábel zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Ďábel. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ďábel zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ďábel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ďábel ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x761
1280x609
800x380
500x238
160x76

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 211 980 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: deiby_ybied

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ďábel je v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Létající ryby ke stažení Podívejte se i na obrázek Vyzdobený dům ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Kaktus zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, Ďábel, ilustrace, kliparty, download, vektorový obrázek, Ďábel, vektor, grafika, free, Halloween, ilustrační obrázek, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, prezentace, seminární práce, fotokniha, kalendář, Instagram, profilovka, word, inkscape, Pinterest, profil, plakát, textové dokumenty, corelDraw, referáty, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Slepá spravedlnost ke stažení, klipart Tanečnice ke stáhnutí nebo ilustrace XML zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.