Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Charles Darwin, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Charles Darwin zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Charles Darwin. Kreslená ilustrace Charles Darwin je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Charles Darwin zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Charles Darwin ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Charles Darwin ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1462x1600
1169x1280
731x800
457x500
146x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 633 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Mitchell Smith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Charles Darwin je v kategorii Ilustrační kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Růžový králíček zdarma Podívejte se i na ilustrace Nikita Chruščov ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Tamburína ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stáhnutí, ilustrace, klipart, kliparty, ilustrační obrázek, free, ke stažení, grafika, Osobnosti, Charles Darwin, Charles Darwin, cliparts, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, památník, inkscape, webové stránky, profilovka, fotokniha, word, pozvánky, škola, avatar, dokumenty, PowerPoint, web, referáty, Facebook, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i ilustrace LGBT zdarma, vektor Kačer ke stažení nebo obrázek Smajlík ďábel ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.