Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Charles Darwin, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Charles Darwin zdarma ke stažení

Charles Darwin je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Charles Darwin je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Charles Darwin? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Charles Darwin zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Charles Darwin ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Charles Darwin ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1462x1600
1169x1280
731x800
457x500
146x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 633 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Mitchell Smith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Charles Darwin patří do sekce Ilustrační obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Slunečnicové pole zdarma Podívejte se i na vektor Brambůrky ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Kopírka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Osobnosti, klipart, free, obrázek, Charles Darwin, Charles Darwin, vektor, ilustrace, svg, kliparty, vektorový obrázek, cliparts, ke stáhnutí, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Facebook, fotokniha, avatar, openOffice, plakát, kalendář, Pinterest, corelDraw, škola, profilovka, časopis, Adobe Illustrator , články, word, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Elektrický šroubovák zdarma, obrázek Barevná vajíčka ke stažení nebo klipart VW Scirocco ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.