Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Charles Darwin, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Charles Darwin zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Charles Darwin. Kreslená ilustrace Charles Darwin je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Charles Darwin zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Charles Darwin ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Charles Darwin ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1462x1600
1169x1280
731x800
457x500
146x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 633 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Mitchell Smith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Charles Darwin je v kategorii Ilustrační kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Karatistka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zelená složka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Thomas Alva Edison ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, ke stažení, Charles Darwin, Charles Darwin, grafika, svg, download, obrázek, vektor, free, klipart

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Instagram, profilovka, časopis, dokumenty, pozvánky, office, word, web, kalendář, Pinterest, plakát, referáty, Adobe Illustrator , inkscape, články

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Košík s vajíčky ke stáhnutí, klipart Srí Lanka zdarma nebo ilustrace Holub ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.