Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Charles Darwin (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Charles Darwin zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Charles Darwin. Klipart Charles Darwin je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Charles Darwin zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Charles Darwin ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Charles Darwin ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1462x1600
1169x1280
731x800
457x500
146x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 633 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Mitchell Smith

Líbí se vám klipart Charles Darwin? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Charles Darwin je v kategorii Vektorové obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Chlebovník ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční pudink ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor 50 Eurocentů ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, Osobnosti, ilustrační obrázek, cliparts, download, klipart, grafika, zdarma, kliparty, vektor, Charles Darwin, vektorový obrázek, Charles Darwin, free

Doporučené použití klipartu: Twitter, fotokniha, webové stránky, plakát, avatar, textové dokumenty, škola, Adobe Illustrator, web, profilovka, profil, památník, corelDraw, seminární práce, Pinterest, office

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Smoothie ke stažení, vektorový klipart Žába ke stažení nebo obrázek, klipart Fofrník ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.