Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Čokoládové bonbóny (Jídlo) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoládové bonbóny zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Čokoládové bonbóny. Klipart Čokoládové bonbóny je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládové bonbóny zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Čokoládové bonbóny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládové bonbóny ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x935
1280x748
800x468
500x292
160x94

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 160 651 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Čokoládové bonbóny s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Čokoládové bonbóny patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek WPD ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Chodící vajíčko ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Narozeninové číslo 3 ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, Čokoládové bonbóny, ilustrační obrázek, free, svg, Jídlo, obrázek, zdarma, ilustrace, Čokoládové bonbóny, download, ke stažení, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: pozvánky, seminární práce, Facebook, plakát, openOffice, plakáty, blog, profil, corelDraw, články, inkscape, PowerPoint, časopis, profilovka, office, prezentace

Mezi hezké kresby patří i klipart Tlačítkový telefon ke stažení, vektor Námořník ke stažení nebo obrázek Rudl ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.