Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Čokoládové bonbóny, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoládové bonbóny zdarma ke stažení

Čokoládové bonbóny je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Čokoládové bonbóny v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Čokoládové bonbóny v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládové bonbóny zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čokoládové bonbóny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládové bonbóny ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x935
1280x748
800x468
500x292
160x94

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 160 651 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Čokoládové bonbóny je v kategorii Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dárek zdarma Podívejte se i na ilustrace Panda ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Sluchátka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, free, zdarma, Čokoládové bonbóny, ke stažení, klipart, download, vektor, Čokoládové bonbóny, Jídlo, svg, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: blog, profil, Pinterest, referáty, avatar, office, památník, kalendář, časopis, web, fotokniha, inkscape, články, corelDraw, plakát, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Zákaz krmení psů zdarma, vektor Zelené vajíčko ke stažení nebo obrázek Král ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.