Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Čokoládové bonbóny (Jídlo) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Čokoládové bonbóny k bezplatnému stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Čokoládové bonbóny. Pakliže si chcete obrázek Čokoládové bonbóny stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Čokoládové bonbóny? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládové bonbóny zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Čokoládové bonbóny ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládové bonbóny ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x935
1280x748
800x468
500x292
160x94

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 160 651 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: johnny_automatic

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Čokoládové bonbóny s dalšími osobami na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Čokoládové bonbóny je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Hudební noty ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelený dort zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Dětské kolo ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, free, ke stáhnutí, download, cliparts, Jídlo, grafika, obrázek, ilustrační obrázek, vektor, klipart, zdarma, svg, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: office, fotokniha, web, brožury, prezentace, letáky, inkscape, webové stránky, magazín, kalendář, Facebook, pozvánky, profil, plakát, články, word, tiskoviny

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Polsko ke stáhnutí, obrázek Kamerun ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Dálkový ovladač zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.