Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Čokoládové bonbóny (Jídlo) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoládové bonbóny zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Čokoládové bonbóny. Stahujte klipart Čokoládové bonbóny v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládové bonbóny zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čokoládové bonbóny ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládové bonbóny ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x935
1280x748
800x468
500x292
160x94

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 160 651 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte obrázek, klipart Čokoládové bonbóny s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Čokoládové bonbóny je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Černá stužka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík s brýlemi zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Velikonoční dekorace ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Jídlo, vektor, grafika, Čokoládové bonbóny, kliparty, ilustrace, klipart, download, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, zdarma, Čokoládové bonbóny

Doporučené použití klipartu: corelDraw, wordpress, etikety, inkscape, prezentace, textové dokumenty, profilovka, kalendář, Pinterest, openOffice, fotokniha, dokument, eshop, Instagram, škola, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart ASP ke stáhnutí, vektorový klipart Volejbalistka zdarma nebo obrázek, klipart Šípky zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.