Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Čokoládové bonbóny (Jídlo) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoládové bonbóny zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Čokoládové bonbóny. Klipart Čokoládové bonbóny je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládové bonbóny zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čokoládové bonbóny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládové bonbóny ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x935
1280x748
800x468
500x292
160x94

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 160 651 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: johnny_automatic

Potěší nás, pokud budete tento klipart Čokoládové bonbóny sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Čokoládové bonbóny je v sekci Obrázky, kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace PF 2021 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kazeta ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Colorado zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download, Jídlo, vektorový obrázek, grafika, kliparty, klipart, zdarma, cliparts, ke stažení, free, vektor, Čokoládové bonbóny, Čokoládové bonbóny

Doporučené použití klipartu: web, Facebook, prezentace, referáty, blog, škola, corelDraw, dokument, eshop, profilovka, články, časopis, Twitter, avatar, Adobe Illustrator, fotokniha

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Image zdarma, ilustrace WAV ke stáhnutí nebo klipart Weta ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.