Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kráva, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kráva zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Kráva. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kráva. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kráva zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kráva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kráva ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1139
1280x911
800x569
500x356
160x114

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 46 380 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kráva je v sekci Vektorové kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Public Domain ke stažení Podívejte se i na ilustrace Kdoule ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Koloběžka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Kráva, free, ilustrace, ke stažení, obrázek, zdarma, Zvířata, ilustrační obrázek, grafika, Kráva, kliparty, svg, vektorový obrázek, download

Doporučené použití klipartu: fotokniha, kalendář, avatar, PowerPoint, profilovka, časopis, dokument, web, openOffice, Pinterest, seminární práce, office, blog, Facebook, škola, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Vozíčkářka ke stažení, vektor Narozeniny ke stáhnutí nebo obrázek Žlutý roh zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.