Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Kráva (Zvířata) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kráva zadarmo

Kráva je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Kráva je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kráva lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kráva zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Kráva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kráva ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1139
1280x911
800x569
500x356
160x114

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 46 380 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: johnny_automatic

Potěší nás, pokud budete tento klipart Kráva sdílet s dalšími osobami na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

Vektorový obrázek Kráva se nachází v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Čtyřkolka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatý retrívr ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart 3D mapa Evropy zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, kliparty, cliparts, grafika, klipart, vektorový obrázek, free, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace, ilustrační obrázek, zdarma, Zvířata, vektor

Doporučené použití klipartu: profilovka, fotokniha, vizitky, kalendář, PowerPoint, pozvánky, profil, deníček, office, plakáty, avatar, web, seminární práce, škola, fotografie, eshop, vstupenky

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Mytí auta zdarma, obrázek Přesýpací hodiny zdarma nebo vektorový obrázek MPP ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.