Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kráva, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kráva zdarma ke stažení

Kráva je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kráva? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kráva zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kráva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kráva ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1139
1280x911
800x569
500x356
160x114

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 46 380 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kráva je v sekci Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Černá hora ke stažení Podívejte se i na obrázek PET láhev ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Pitná voda zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, free, ilustrační obrázek, vektor, svg, download, ke stažení, klipart, zdarma, grafika, Zvířata, ke stáhnutí, kliparty, Kráva

Doporučené použití klipartu: prezentace, profil, seminární práce, PowerPoint, škola, Pinterest, avatar, články, plakáty, pozvánky, Twitter, corelDraw, dokument, památník, Adobe Illustrator , inkscape

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Lesní roh ke stažení, klipart Panda se srdíčkem ke stáhnutí nebo ilustrace Fialová kraslice zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.