Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kráva (Zvířata) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kráva ke stažení zdarma

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Kráva. Obrázek Kráva je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kráva zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kráva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kráva ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1139
1280x911
800x569
500x356
160x114

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 46 380 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Potěší nás, pokud budete tento klipart Kráva sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek Kráva patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Rychlé občerstvení ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Francouzský buldoček ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Znak panna zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, Kráva, svg, vektorový obrázek, free, Zvířata, vektor, obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profilovka, katalog, oznámení, škola, Instagram, bakalářská práce, blog, pozvánky, profil, Facebook, webové stránky, plakáty, vizitky, diplomová práce, památník, avatar, Twitter

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Černá stuha zdarma, obrázek Přesýpací hodiny zdarma nebo obrázek Dědeček ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.