Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kráva, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kráva zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Kráva. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kráva. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kráva zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Kráva ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kráva ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1139
1280x911
800x569
500x356
160x114

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 380 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kráva se nachází v sekci Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Růžičková kapusta ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Rychlovlak ICE zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Word ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, cliparts, Zvířata, kliparty, vektor, ke stáhnutí, obrázek, klipart, Kráva, free, Kráva, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Pinterest, profilovka, profil, časopis, prezentace, dokument, Facebook, word, corelDraw, PowerPoint, škola, Instagram, dokumenty, webové stránky, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Věnec ke stáhnutí, ilustrace Sýkora koňadra zdarma nebo vektor Páv ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.