Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kráva (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kráva zdarma ke stažení

Kráva je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kráva zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Kráva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kráva ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1139
1280x911
800x569
500x356
160x114

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 46 380 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Potěší nás, pokud budete tento klipart Kráva sdílet s dalšími osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Kráva patří do kategorie Obrázky, kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace McLaren ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Itálie ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Nektarinka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, free, Kráva, ilustrace, vektor, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, Kráva, grafika, download, svg, cliparts, Zvířata

Doporučené použití klipartu: plakát, PowerPoint, články, dokumenty, plakáty, pozvánky, Twitter, web, profil, eshop, Facebook, textové dokumenty, časopis, Instagram, diář, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Arménie zdarma, ilustrace Oranžový diamant ke stáhnutí nebo klipart Daniel Radcliffe ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.