Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kráva (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kráva zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Kráva. Klipart Kráva je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kráva? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kráva zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kráva ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kráva ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1139
1280x911
800x569
500x356
160x114

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 380 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte klipart nazvaný Kráva s kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Kráva je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Ženich ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční pudink zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Will Rogers ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, zdarma, klipart, vektorový obrázek, obrázek, ilustrace, ke stažení, svg, Kráva, free, cliparts, vektor

Doporučené použití klipartu: kalendář, časopis, Twitter, seminární práce, office, pozvánky, články, profil, fotokniha, plakáty, blog, word, památník, Facebook, Pinterest, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Kostarika ke stáhnutí, klipart Auto budoucnosti zdarma nebo ilustrace Červený dárek zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.