Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kráva, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kráva zdarma ke stažení

Kráva je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kráva? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kráva zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kráva ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kráva ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1139
1280x911
800x569
500x356
160x114

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 380 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kráva se nachází v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zombík ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Mapa České republiky zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace WiFi ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, free, ke stažení, download, zdarma, ke stáhnutí, Kráva, klipart, obrázek, cliparts, Zvířata, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: referáty, články, word, PowerPoint, Twitter, avatar, plakáty, web, dokumenty, inkscape, office, dokument, Pinterest, webové stránky, památník, Instagram

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Weta ke stáhnutí, obrázek Cvrček zdarma nebo klipart CFG ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.