Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlaté V, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté V zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Zlaté V. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Zlaté V. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté V zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zlaté V ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté V ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1515
1280x1212
800x757
500x473
160x151

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 478 610 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zlaté V se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jahůdky ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Stříbrný prstýnek zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Jablečný koláč ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Zlaté V, ilustrace, ke stáhnutí, Zlaté V, zdarma, obrázek, ke stažení, vektor, ilustrační obrázek, cliparts, download, grafika, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: avatar, Instagram, kalendář, profilovka, webové stránky, památník, Pinterest, plakát, články, plakáty, textové dokumenty, časopis, PowerPoint, office, openOffice, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Kudlanka nábožná ke stáhnutí, obrázek Liška obecná zdarma nebo klipart Šicí stroj ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.