Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zlaté V (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté V zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Zlaté V. Obrázek Zlaté V je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté V zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlaté V ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté V ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1515
1280x1212
800x757
500x473
160x151

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 478 610 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Zlaté V s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Zlaté V patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Azurová mašle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hitler zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart PF 2020 ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, zdarma, download, ilustrace, ke stažení, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Zlaté V, Zlaté V, obrázek, Symboly, vektor, vektorový obrázek, grafika, kliparty

Doporučené použití klipartu: seminární práce, textové dokumenty, referáty, prezentace, kalendář, škola, inkscape, Instagram, časopis, Adobe Illustrator, webové stránky, plakáty, blog, web, Twitter, PowerPoint

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Kamerun ke stáhnutí, vektor Tenečnice u tyče zdarma nebo obrázek Éclair zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.