Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Salát (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Salát zdarma ke stažení

Salát je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Salát. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Salát zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Salát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Salát ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1152
1280x922
800x576
500x360
160x115

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 300 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: glitch

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Salát s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Salát je v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Parfém ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelená vajíčka ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Rusko ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jídlo, ke stáhnutí, zdarma, grafika, free, svg, cliparts, ke stažení, Salát, vektorový obrázek, klipart, Salát, ilustrace, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: wordpress, etikety, webové stránky, openOffice, Adobe Illustrator, Twitter, web, Facebook, škola, textové dokumenty, PowerPoint, seminární práce, časopis, avatar, profil, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Jaspis ke stažení, klipart CPL ke stažení nebo ilustrace Odměrka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.