Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červené Lamborghini, Auta zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené Lamborghini zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Červené Lamborghini. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené Lamborghini zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červené Lamborghini ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x625
1280x500
800x313
500x195
160x63

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 175 843 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ryanlerch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červené Lamborghini je v sekci Vektorové obrázky auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Včela ke stažení Podívejte se i na obrázek Země ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Slon zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, zdarma, klipart, cliparts, vektorový obrázek, vektor, download, free, ke stáhnutí, kliparty, Červené Lamborghini, Červené Lamborghini, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: web, profilovka, office, blog, časopis, fotokniha, dokument, prezentace, profil, corelDraw, inkscape, avatar, seminární práce, webové stránky, články

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Radioaktivita ke stažení, klipart Navigace ke stáhnutí nebo ilustrace Abraham Lincoln zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.