Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Barevné knoflíky (Ostatní) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barevné knoflíky zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Barevné knoflíky. Obrázek Barevné knoflíky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Barevné knoflíky? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné knoflíky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Barevné knoflíky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné knoflíky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1036
1280x829
800x518
500x324
160x104

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 36 010 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: algotruneman

Obrázek, klipart pojmenovaný Barevné knoflíky můžete sdílet s jinými lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Barevné knoflíky je v kategorii Obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart INF ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart HTML soubor ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek MP4 zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ostatní, Barevné knoflíky, ilustrační obrázek, svg, ke stažení, free, download, grafika, kliparty, vektorový obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, cliparts, obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, avatar, office, škola, eshop, referáty, PowerPoint, video, dokument, fotokniha, seminární práce, pozvánky, plakát, Twitter, openOffice, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Červené P zdarma, obrázek PDF formát ke stáhnutí nebo vektor Genderová srdíčka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.