Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Černá klávesnice (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá klávesnice zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Černá klávesnice. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Černá klávesnice? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá klávesnice zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Černá klávesnice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá klávesnice ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x577
1280x461
800x288
500x180
160x58

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 668 574 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Pinaki_1982

Sdílejte klipart nazvaný Černá klávesnice s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Černá klávesnice patří do kategorie Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Airbus Beluga ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Budík zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zlatý retrívr ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, svg, ilustrace, download, zdarma, Černá klávesnice, ke stáhnutí, Přístroje, free, obrázek, vektorový obrázek, grafika, cliparts, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: Instagram, profil, openOffice, kalendář, dokument, etikety, fotokniha, plakáty, časopis, prezentace, Twitter, PowerPoint, diář, Adobe Illustrator, profilovka, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Zdravotní sestra ke stáhnutí, ilustrace Nakvašená dýně zdarma nebo klipart Stříbrný prsten zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.