Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Černá klávesnice (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá klávesnice zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Černá klávesnice. Obrázek Černá klávesnice je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá klávesnice zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Černá klávesnice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá klávesnice ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x577
1280x461
800x288
500x180
160x58

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 668 574 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Pinaki_1982

Obrázek, klipart pojmenovaný Černá klávesnice můžete sdílet s rodinou a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Černá klávesnice patří do sekce Vektorové kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sada květů ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zombie ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Modrá stužka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Přístroje, cliparts, vektor, svg, free, ke stáhnutí, obrázek, download, zdarma, klipart, Černá klávesnice, kliparty, Černá klávesnice, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: pozvánky, škola, plakáty, avatar, wordpress, časopis, eshop, dokumenty, kalendář, seminární práce, webové stránky, Twitter, Facebook, památník, word, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart STOP zdarma, vektor Smajlík s cigaretou ke stáhnutí nebo obrázek Panelák ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.