Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zubatá, Halloween nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zubatá zdarma ke stažení

Zubatá je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zubatá nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zubatá? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zubatá zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zubatá ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zubatá ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1366x1600
1093x1280
683x800
427x500
137x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 124 879 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zubatá se nachází v kategorii Ilustrační obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vyplazený jazyk ke stažení Podívejte se i na vektor Mapa Floridy ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Růžové tulipány zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, free, ke stažení, vektor, Halloween, ilustrace, Zubatá, vektorový obrázek, svg, download, obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, prezentace, webové stránky, památník, škola, pozvánky, časopis, referáty, word, avatar, články, web, textové dokumenty, corelDraw, Twitter, seminární práce

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Kokosový ořech ke stažení, obrázek Věžák ke stáhnutí nebo klipart Digitální znak 4 zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.