Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zubatá, Halloween nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zubatá zdarma ke stažení

Zubatá je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zubatá nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zubatá? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zubatá zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zubatá ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zubatá ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1366x1600
1093x1280
683x800
427x500
137x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 124 879 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zubatá je v kategorii Vektorové obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Digitální znak L zdarma Podívejte se i na obrázek Vosa ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Varan ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, klipart, kliparty, vektor, Halloween, Zubatá, cliparts, download, vektorový obrázek, zdarma, ilustrace, Zubatá, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, webové stránky, fotokniha, památník, word, dokument, corelDraw, Facebook, seminární práce, plakát, prezentace, inkscape, profil, office, škola, Instagram

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Kříž zdarma, klipart Brouček ke stažení nebo ilustrace Číňanka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.