Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zubatá (Halloween) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zubatá zdarma ke stažení

Zubatá je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte soubor Zubatá ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zubatá zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zubatá ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zubatá ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1366x1600
1093x1280
683x800
427x500
137x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 124 879 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: liftarn

Sdílejte obrázek, klipart Zubatá s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Zubatá se nachází v kategorii Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor TEX ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Uklízečka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Větrná turbína ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrační obrázek, Halloween, cliparts, obrázek, free, ke stáhnutí, Zubatá, zdarma, vektor, grafika, vektorový obrázek, kliparty, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: letáky, vizitky, blog, textové dokumenty, magazín, Instagram, Facebook, eshop, články, avatar, wordpress, pozvánky, oznámení, prospekty, word, tiskoviny, etikety

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Sněženka ke stáhnutí, obrázek Modrozelené vajíčko ke stáhnutí nebo vektorový klipart Miska se srdíčky zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.