Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Žížala, Zvířata do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žížala zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Žížala. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Žížala nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Žížala v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žížala zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žížala ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žížala ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 682 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Žížala je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Popkorn ke stažení Podívejte se i na obrázek Uklízečka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Pankáč zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, vektorový obrázek, svg, download, zdarma, Zvířata, grafika, kliparty, Žížala, obrázek, cliparts, ilustrace, klipart, free

Doporučené použití klipartu: web, corelDraw, textové dokumenty, Pinterest, profil, články, památník, dokument, Adobe Illustrator , blog, inkscape, škola, office, Facebook, dokumenty, časopis

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Basová kytara ke stažení, klipart Robot ke stáhnutí nebo ilustrace Oranžová stužka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.