Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Žížala (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žížala zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Žížala. Stahujte klipart Žížala v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Žížala? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žížala zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žížala ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žížala ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 682 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku:

Sdílejte obrázek, klipart Žížala s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Žížala je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Pokladní ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hrách setý zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Rudý kříž ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Zvířata, ke stažení, download, kliparty, cliparts, ilustrace, Žížala, vektorový obrázek, Žížala, obrázek, klipart, free, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: openOffice, Adobe Illustrator, eshop, dokument, plakát, web, wordpress, textové dokumenty, inkscape, fotokniha, Instagram, seminární práce, Pinterest, pozvánky, office, etikety

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Azurová stuha ke stáhnutí, obrázek Airbus zdarma nebo vektor Šibenice zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.