Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zlá domina, Ženy pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlá domina zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Zlá domina. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zlá domina nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Zlá domina v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlá domina zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlá domina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlá domina ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

685x1600
547x1280
342x800
214x500
68x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 308 906 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: witchlines

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zlá domina je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Piškotový dort zdarma Podívejte se i na obrázek Zlaté číslo 9 ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Snowboardistka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, cliparts, Ženy, ilustrace, Zlá domina, ilustrační obrázek, vektor, Zlá domina, zdarma, grafika, kliparty, ke stažení, vektorový obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: dokument, časopis, openOffice, inkscape, prezentace, škola, Facebook, profilovka, blog, PowerPoint, dokumenty, plakát, pozvánky, corelDraw, kalendář, office

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Had zdarma, klipart Svatební dort ke stažení nebo ilustrace Tamarind ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?