Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zlá domina, Ženy pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlá domina zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Zlá domina. Kreslená ilustrace Zlá domina je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlá domina zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zlá domina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlá domina ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

685x1600
547x1280
342x800
214x500
68x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 308 906 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: witchlines

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zlá domina se nachází v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Skotský teriér ke stažení Podívejte se i na vektor SH ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Kufřík s nástroji zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, svg, free, ke stáhnutí, Zlá domina, ilustrační obrázek, cliparts, grafika, kliparty, ilustrace, ke stažení, klipart, vektorový obrázek, Ženy

Doporučené použití klipartu: inkscape, openOffice, Adobe Illustrator , avatar, webové stránky, seminární práce, plakát, pozvánky, prezentace, referáty, blog, word, články, časopis, PowerPoint, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Atom ke stažení, obrázek Cola ke stáhnutí nebo klipart Maďarsko zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?