Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Valentýnské psaní, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnské psaní zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Valentýnské psaní. Klipart Valentýnské psaní je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Valentýnské psaní? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské psaní zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Valentýnské psaní ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské psaní ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 838 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Valentýnské psaní se nachází v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Slanina ke stažení Podívejte se i na vektor Rybička ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Letadlo zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, svg, Láska, vektorový obrázek, zdarma, cliparts, kliparty, vektor, ilustrační obrázek, ke stažení, free, grafika, Valentýnské psaní, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Pinterest, blog, fotokniha, webové stránky, Adobe Illustrator , Facebook, seminární práce, profil, PowerPoint, dokument, plakáty, office, prezentace, word, corelDraw, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Pero ke stažení, obrázek Bible ke stáhnutí nebo klipart Pomerančový džus zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.