Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jin a Jang, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jin a Jang zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Jin a Jang. Vektorová ilustrace Jin a Jang je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jin a Jang zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jin a Jang ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jin a Jang ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 991 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Stellaris

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jin a Jang patří do sekce Kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červené A zdarma Podívejte se i na vektor Fitónie ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Model atomu ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Jin a Jang, ilustrační obrázek, ke stažení, free, download, cliparts, vektor, vektorový obrázek, grafika, Jin a Jang, ilustrace, klipart, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Pinterest, PowerPoint, kalendář, památník, dokumenty, články, pozvánky, škola, web, avatar, inkscape, blog, prezentace, plakáty, corelDraw

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Taiko zdarma, obrázek Koala ke stažení nebo klipart Veselé vajíčko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.