Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Jin a Jang (Náboženství) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jin a Jang zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Jin a Jang. Kreslená ilustrace Jin a Jang je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Jin a Jang? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jin a Jang zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jin a Jang ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jin a Jang ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 991 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Stellaris

Potěší nás, pokud budete tento klipart Jin a Jang sdílet s vašimi kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek Jin a Jang patří do kategorie Obrázky, kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jahůdky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Filodendron ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Jmenovka na dárky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, kliparty, download, cliparts, ke stažení, zdarma, Jin a Jang, Jin a Jang, svg, ke stáhnutí, grafika, ilustrace, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, openOffice, etikety, profil, profilovka, wordpress, corelDraw, články, seminární práce, Pinterest, avatar, webové stránky, fotokniha, plakát, kalendář, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Albert Einstein zdarma, ilustrace Kočičky ke stáhnutí nebo klipart Noemova archa ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.