Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Valentýnské srdce, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnské srdce zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Valentýnské srdce. Kreslená ilustrace Valentýnské srdce je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Valentýnské srdce v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Valentýnské srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1366
1280x1093
800x683
500x427
160x137

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 114 586 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pixabella

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Valentýnské srdce se nachází v sekci Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Injekční stříkačka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Bílá ozdoba zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Pandeiro ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, grafika, kliparty, free, ke stáhnutí, download, Láska, zdarma, vektorový obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, Valentýnské srdce, Valentýnské srdce, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , referáty, blog, časopis, PowerPoint, word, plakáty, avatar, dokument, webové stránky, inkscape, články, Pinterest, Facebook, office, dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Vatikán ke stáhnutí, ilustrace Fitónie zdarma nebo vektor Mapa Číny ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách