Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Valentýnské srdce (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnské srdce zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Valentýnské srdce. Obrázek Valentýnské srdce je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Valentýnské srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1366
1280x1093
800x683
500x427
160x137

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 114 586 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: pixabella

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Valentýnské srdce s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Valentýnské srdce je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Valentýnské bonbony ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Cizrna ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Methanol ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Valentýnské srdce, kliparty, free, download, ilustrace, svg, Láska, vektor, klipart, ke stažení, cliparts, grafika

Doporučené použití klipartu: prezentace, Adobe Illustrator, wordpress, video, web, Instagram, památník, Twitter, diář, corelDraw, časopis, Pinterest, PowerPoint, fotokniha, openOffice, Facebook

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Ryba klaun ke stažení, obrázek Roztomilý domeček ke stažení nebo vektor Pobřeží slonoviny ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách