Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Valentýnské srdce, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnské srdce zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Valentýnské srdce. Kreslená ilustrace Valentýnské srdce je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Valentýnské srdce v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Valentýnské srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1366
1280x1093
800x683
500x427
160x137

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 114 586 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pixabella

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Valentýnské srdce je v sekci Obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Páv ke stažení Podívejte se i na ilustrace Ruční šlehač ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Žlutý motýl zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, ke stáhnutí, svg, cliparts, download, ke stažení, Valentýnské srdce, ilustrační obrázek, kliparty, grafika, obrázek, klipart, Valentýnské srdce, ilustrace

Doporučené použití klipartu: office, profil, webové stránky, Adobe Illustrator , textové dokumenty, prezentace, Pinterest, Twitter, škola, inkscape, dokument, web, PowerPoint, kalendář, plakáty, památník

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Turista ke stažení, vektor Pevnost ke stáhnutí nebo obrázek Sršák zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách